Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy tudok törölni pár kérdése...

Hogy tudok törölni pár kérdésemet?

Figyelt kérdés
2022. nov. 24. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Írsz a moderátoroknak.
2022. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nagyon nem értek hozzá, ezért azt sem tudom hogy hogy tudok írni egy moderátornak:(
2022. nov. 24. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te sehogy. Csak a modik, és ők is csak akkor fogják, ha sérti a szabályzatot. Írhatsz nekik (oldal alján van az e-mail cím), de ha nem indokolt nem fogják törölni.
2022. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, már látom és köszönöm szépen :)
2022. nov. 24. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazán kíváncsi lennék azokra az okokra, amiért valaki a saját kérdését utólag töröltetni akarja. Nem igazán értem, ez mire jó, és miért van rá szükség egy anonim oldal esetében. Abban az esetben tartanám csak ésszerűnek, ha a kérdező véletlenül megadott magáról valamilyen személyes adatot, vagy olyan információt amiről beazonosítható. De egyébként nem látom okát. Ha csak nem vagyok kíváncsi a további válaszokra, akkor X-el el lehet tüntetni a listából, egyébként meg a kérdés adott esetben másnak is hasznos lehet (pl. olvasóknak, vagy akinek ugyanaz a gondja). Szóval remélem az ilyen megbántam/meggondoltam magam/nem így gondoltam a kérdést/nem ezt a választ vártam okokat nem fogadják el, amikor valaki utólag szeretné a kérdést töröltetni....
2022. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: Lehet, hogy a kérdező megadott olyan dolgot.
2022. nov. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 az X-el csak a listáról lehet törölni a kérdés de attól még nem törlődik, és ezt onnan tudom hogy tegnap meg próbáltam ugyan ezt, de nem sikerült nekem.
2022. nov. 29. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!