Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lehetne az ertekelo...

Nem lehetne az ertekelo kezecskeket kicsit messzebb rakni egymastol? Allandoan mellenyomok veletlenul telefonon, olyan kicsik.

Figyelt kérdés
Vagy beallitani, hogy ertekeles utan egy percig meg meg lehessen valtoztatni az ertekelest?

#Innovacio
2022. dec. 9. 17:12
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
51%
Okééé Jóska, akkor azt mond meg nekem, hogy miért költene ez a cég pénzt és kérné fel programozót a munkára, azért mert a Jóskának nem tetszik a gombok között lévő távolság?
2022. dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a jéghegy csúcsa. Ha teljes mértékben elégedett vagy az oldallal, az a te igénytelenséged és fantáziátlanságod. Ha a dizájn maradna is, egy csomó, gyorsan leprogramozható funkciót el tudok képzelni. Tehát nem azért, mert nekem nem tetszik, vagy más problémám van, hanem mert szerintem a felhasználók jelentős része így van vele. A Port.hu pl. pár hónapja csinált egy pár változtatást 1 lépés előre, 2 hátra alapon, és a több hónapig tartó tiltakozás után végül visszaállították a korábbi, nem túl fényes, de mégis jobb állapotot.
2022. dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
59%

Akkor csinálj magadnak egy saját közösségi oldalt. Jó hogy nem te akarsz parancsolni meg megmondani, hogy milyen funkciói, dizájnja legyen az oldalnak.

Az oldal célja, hogy kérdést tegyél fel és válaszoljanak rá, ezt tökéletesen meg lehet oldani.

Nem fognak pénzt kidobni felesleges, másodlagos funkciókra, csak azért mert egy random Jóskának az tetszene.

2022. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Melyik mondatomból szűrted le, hogy meg akarnám parancsolni nekik? Olyat írtam, hogy nem csinálnak semmit, mert nem érdekli őket az oldal folyamatos fejlesztése, nyilván nem is kötelező nekik, otthon is ülhetnek, csináljon más jobbat, ha tud, csak akkor ne csodálkozzanak, ha nem mindenki elégedett teljes mértékben. Nem kötelező használni, ugye, megelőztelek, de a meglévő funkciók azért többé kevésbé használhatók, és használom is. A tied lehet az utolsó szó...
2022. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
51%

"Melyik mondatomból szűrted le, hogy meg akarnám parancsolni nekik?"


Abból, hogy írtad, hogy üzengettél nekik, 10+ emailt is írtál, amire alig válaszolnak, utána kommentedben meg sértegetted őket, hogy otthon ülnek és nem csinálnak semmit.

Magyarán nem akarod elfogadni azt, hogy az oldal teljesen megfelel arra amire való és csak ilyen csili-vili dolgokat akarsz, de ha nem kapod meg akkor bombázod őket a kérdéseiddel és beállítod őket mindenfélének.

Ezeket a funkciókat megvalósítani, az a cégnek pénzkidobást jelent, mert nem nyernek vele semmit, nekik nem lesz attól jobb hogy a Jóska örülni fog mert most 2 centivel több van a gombok között.

2022. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
51%

A másik meg, hogy a gyakori kérdéseket a WebMinute Kft. üzemelteti.


"A WebMinute Kft. és weboldalai 2008 óta vannak jelen az interneten. A legnépszerűbbek közülük: Gyakorikérdések.hu, Hoxa.hu, Focikatalógus, Rejtvényjáték, Kvízlabirintus, stb."


Tehát nem egy oldalról gondoskodnak, miért pont ezt fejlesztenék, amikor ez az oldal örvend a népszerűségnek és így is jól járnak vele, a jelenlegi állapotában, fejlesztés nélkül?

2022. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírom megállni...

Talán 3-4 udvarias levelet írtam több év alatt, ezekben néhány új és hasznos funkciót javasoltam, nem követelőztem, nem hánytam a szemükre semmit. Amit írtam itt róluk, nagyon messze áll a sértegetéstől. Mivel nem kerültek szóba más példák a gombok távolságán kívül, nem mondhatod, hogy csak csilivili dolgokat akarok, sőt, hasznos funkciókat említettem. Az a gond, hogy azok a részek, amik neked nem tetszenek, olvasás után rögtön törlődnek is a fejedből. Az a kevés fejlesztés szerintem egyáltalán nem kerülne pénzbe, mert a legtöbb programozót nem soronként fizetik, hanem ott ülnek mondjuk 8 órában, és felteszem itt nincsenek elhalmozva munkával. Néhány órányi fejlesztésről van szó, ez az elmúlt 10 évre elosztva napi néhány másodperc lett volna...

2022. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam, hogy több oldaluk is van, de ez akkor sem lett volna túl sok munka.
2022. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Az ő szemszögükből nyilván nincs sok értelme hozzányúlni, több profit nem lenne, ezért is voltam viszonylag visszafogott... Egyszerűen csak jobb lenne több funkcióval. Nem írtam, hogy ez a passzivitás felháborító lenne, vagy ilyesmi.
2022. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
51%

A buszsofőr sem fog többet vezetni mint az előírt táv, meg plusz köröket tenni csak azért mert az utasok többet szeretnének látni a környezetből, több látványosságot akarnak.

Ugyanígy működik a programozóknál is, nem fognak neked pluszba dolgozni ha nem változik a terv, nem mondja nekik a főnök. Miért dolgoznának pluszba ha azért nem fizet senki?

Jelenleg nincs haszon nagy fejlesztésekből, ezért nem is fejlesztenek, vagy csak minimálisat.

2022. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!