Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lehetne az ertekelo...

Nem lehetne az ertekelo kezecskeket kicsit messzebb rakni egymastol? Allandoan mellenyomok veletlenul telefonon, olyan kicsik.

Figyelt kérdés
Vagy beallitani, hogy ertekeles utan egy percig meg meg lehessen valtoztatni az ertekelest?

#Innovacio
2022. dec. 9. 17:12
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

"Jelenleg nincs haszon nagy fejlesztésekből"

Egyrészt: ez kis fejlesztés. Ujjgyakorlat.

Másrészt: a használhatóságot érinti. Ezért a profitot is.

2022. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
51%

Gondolom nagy profit lenne, hogy 2 centivel odébb lennének egymástól a gombok.


De tudom mondani pár napja a kérdést, ahol a kérdező pont ilyesmit kérdezett. Valami olyasmi volt asszem, hogy a "kérdezőnek miért nincs ilyen joga..." és azt akarta hogy ő legyen a moderátor a saját kérdése alatt.


Olvastam azt a kérdést, arra nem válaszoltam, de pont azt írtátok neki, hogy nem fognak fejleszteni semmit, meg milyen nagy pénzkidobás, stbb..


Erre is az igaz amit írtatok, tehát most ne próbálj magadnak ellent mondani, amikor másik kérdés alatt mást állítottál.

2022. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
A #31-es válaszadó nem azonos velem (akivel eddig vitáztál...), de kösz a hozzászólást :)
2022. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnt fel amúgy, hogy nincs anonim nevű felhasználó?
2022. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
51%

#34, igen anonim, nincs ott a név. De a pipáidból, neked 4,5 db van, felismerhető vagy, ha megnézek bármelyik másik kérdést a kategóriában, mindenhol látom a válaszod, ugyanaz az írásstílus, ugyanaz a pontszám.

Az előbb pont nem néztem, igazad van neki 4 pipája van(#31-nek) neked meg 4,5.

2022. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Azért nem biztos, hogy minden 4,5 csillagos, szerinted hasonló írásstílusú válasz mögött én állok. Egyébként nem igazán értem, milyen matematika rejlik a csillagok színezése mögött, mert átlagosan 78%-ra értékelik a válaszaimat, ez pedig nagyjából 4-et jelent.
2022. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
51%

De amúgy még mindig mondani tudom, ha változtatást akarsz akkor elküldöd a kész jól működő kódot az email címre.


Írtátok csak 2 perc megírni, írtad csak 1 mp-et kéne vele naponta foglalkozni, akkor ma kezdheted is, 120 nap múlva meglesz. Sok sikert!

Ha te akarod ezt, viszont nem akarod megcsinálni, akkor az miért csinálná meg aki meg nem akar ilyen újítást (azaz a cég)?

2022. dec. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert valamennyire próbál törekedni arra, hogy felhasználóbarát legyen az oldal. Ha 2-2 milliméter választja el egymástól az értékelő ikonokat, és nem azt érinti meg a júzer, amelyiket szeretné, akkor az oldal nem felhasználóbarát.

Igen, vannak olyan fejlesztések is, amik nem hoznak közvetlen nyereséget a cégnek, de attól még illik megcsinálni, hogy a júzer ne érezze magát fejőstehénnek. Azt az ötletet meg hadd ne minősítsem, hogy a felhasználó kódolja le és küldje be a kívánt fejlesztést...

2022. dec. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
51%

Akkor ne nyomjon rá ha nem tudja normálisan megoldani. Ez is csak egy opció ami nem muszáj, sőt nem is számít mit nyomsz, akár piros lesz akár zöld, nem fog ettől a világ felborulni, nem érdekel senkit sem ez a pontozásdi, ezért sem javítanak rajta.

Illetve érdekes én még sosem nyomtam mellé, igaz én gépről írok, de akkor telefonról nem kell értékelni, ez meg nem az oldal hibája, mert akkora az ujjad, hogy a telefon fél képernyőjét kitakarja.

Az hogy távolabb vannak egymástól egy picit, attól még telefonon ugyanúgy mellé fogsz nyomni, kivéve ha úgy van hogy a zöld az egyik sarokban, a piros pedig a másik sarokban van.

2022. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy hol vannak csak ne ennyire közvetlenül lennének egymás mellett.
2022. dec. 16. 19:29
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!