Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ezen az oldalon miért nem...

Ezen az oldalon miért nem indult el még az "AMA (Kérdezz bármit)" fórum vagy kategória?

Figyelt kérdés

Nekem nagy kedvencem az ehhez hasonló kérdések, de itt nem nagyon merek ilyet kitenni, mert egyet sem láttam még.

Ti szeretnétek ha lenne?


2022. dec. 30. 18:25
A kérdező szavazást indított:
Szerintem lehetne.
Nekem mindegy.
Nem tudom, mi ez de érdekel.
Nem szeretem ezeket.
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy próbálkozás pár napja, valaki mondta hogy ő valami Orbán Viktor nevű csóka.
2022. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na igen vannak akik értelmesen próbálnák ezt csinálni, meg vannak, akik nem.:D
2022. dec. 30. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg:)
2022. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Redditen tiltva vannak a gyakorikerdesek típusú triviális, fél perc alatt Google-lel is megtalálható kérdések, mert nem tartozik bele az oldal profiljába az ilyen tartalom.

Itt pedig a fórumozós-beszélgetős (AMA is ilyen) témák vannak tiltva, mert nem tartozik bele az oldal profiljába. Ez az oldal nem fórum, hanem konkrét kérdésekre konkrét válaszokat várnak. Pont emiatt nem illik bele a társkeresés sem.

És ez így van jól, a szavazásokhoz pedig berakhattál volna egy egyértelműen nem támogató szempontot is.

2022. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, javítom magam. Nem globálisan Redditen van tiltva, hanem erhu (/hungary) szabály.
2022. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4.-es válaszadónak:

Ezt nem tudtam, köszönöm, hogy felvilágosítottál erről. :)

2022. dec. 30. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van még egy aspektusa. A komolyabb AMA felületeknél elvárás, hogy a témát nyitó felhasználó a moderátorok felé hitelesen igazolja, hogy valóban az akinek kiadja magát, hiszen az oldalon álneveket használnak.

Ennek az oldalnak a legnagyobb vonzereje abban van, hogy olyan szinten anonim, hogy még a fantázianeveket sem jeleníti meg alapértelmezetten. Teljesen ellentmondásos egy személyigazoláshoz kötött AMA egy olyan oldalon, ahol végletesen hangsúlyos az anonimitás. És az is hülyén néz ki, hogy egy kérdező oldalon miért a válaszolók kérdeznek és miért a kérdező válaszol nekik.


Ha pedig nincs semmilyen igazoláshoz kötve, akkor ennyi erővel az angol királynő nevében is feltehetné nekünk, hogy bármire válaszolok, kérdezzetek.

2022. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon látszik a Redditen. Szerintem ez már nagyon átment egy szórakozási formába, az internetes oldalakon.
2022. dec. 30. 19:07
 9/9 NTBS ***** válasza:
100%
Ott a privát üzenet. Ott kérdezz bátran.
2022. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!