Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha én tegnap írtam egy kérdés ?

Ha én tegnap írtam egy kérdés ?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy tegnap írtam egy kérdést és privàtban megbeszéltem valakivel ha írok egy másikat pl. ezt akkor ha ugyan az az ember látja az előző privát beszélgetésemet is látni fogja?
2022. dec. 31. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi mást nem lát, csak ami a privát üzenetben megjelenik hivatkozásként. Ha egy kérdésedre írtak választ, és azt az oldal beidézte, semmilyen más tartalmadra nem fog hivatkozni. Azt sem látják hogy milyen más kérdést írtál ki, HA a neved el van rejtve (a privát üzenetben látják a neved, a kérdések-válaszok alatt már nem).
2022. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval ha véletlen ugyan azaz ember akar egy másik kérdésre válaszolni privátban látni fogja az előzőt is?
2022. dec. 31. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt írtam le az első válaszban is.
2022. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!