Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehetnék gyakoris admin/m...

Hogy lehetnék gyakoris admin/moderátor?

Figyelt kérdés
Kb. 15 éve lógok ezen az oldalon, adminkodtam már több helyen, jelenleg IT supportos vagyok. Ennek a kérdésnek az a célja, hogy belefussanak az adminok és kapjak rá választ. :D Küldjek önéletrajzot? Fizu nem kell, csak heti pár műszak (amire szükség van), hogy beleláthassak a működésbe és belső szabályrendszerbe, mert érdekel. :DD
2022. dec. 31. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Próbáld a kapcsolattartási e-mail címet a jobb alsó sarokban, itt nem fognak válaszolni neked. Meghirdetve a munkakör kb. 10 éve nem volt az oldalon, vagy pedig nem itt hirdetik és nem nyilvánvaló módon (pl. nincs benne hogy melyik felületet kell, így nem fog eléd ugrani egy álláskereső oldalon, mentálisan erősen terhelhető embereket keresnek a helyi keményvonalas trollok napi háromszori tiltására az év minden napján, mert az oldal semmilyen védelemmel nem rendelkezik az IP cserés tiltáskerülés ellen).
2022. dec. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam már hasonló munkakörben, jogos amit írsz, abban az esetben kb. véletlenül futottam bele a virágnyelven megfogalmazott hirdetésbe. Teljesen igazad van, ez komolytalan így, próbálkozok ott. Őszintén szólva meglepett ez a gyors és konkrétumokkal teli válasz, hasznos volt, köszönöm. :)
2022. dec. 31. 14:36
 3/3 Lucifer-666 ***** válasza:
86%
Én meg megvásárolni akarom az oldalt 🤭
2022. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!