Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az Ismerkedés kategóriában...

Az Ismerkedés kategóriában feltett kérdésért is ad a rendszer három pontot?

Figyelt kérdés
Csak mert ott a válaszokat nem lehet értékelni, így pont sem jár értük. Ezért kérdezem, hogy a kérdésért jár vagy azért sem?
2023. jan. 7. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ad.

Ha megnézed a Toplistát az Ismerkedés kategóriában, láthatod, hogy sok felhasználó kapott pontokat kérdés kiírásáért.

2023. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

1/ válaszból: „Ha megnézed a Toplistát az Ismerkedés kategóriában, láthatod, hogy sok felhasználó kapott pontokat kérdés kiírásáért.”

2023. jan. 7. 16:28


Igen, de válaszért és értékelésért is kaptak pontokat: [link]

2023. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Épp emiatt kérdeztem. Mert válaszért, értékelésért lehet pont ha eredetileg más kategóriában volt a megválaszolt, értékelt kérdés. Ez alapján gondoltam, talán a kérdésekre kapott pontok is csak így lettek, hogy máshonnan jöttek azok a kérdések.

Vagy lehet kapni az ismerkedésben is kérdésért pontot.

2023. jan. 7. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Toplista tetején látható, hogy több felhasználónak van 30 pontja is, ami tíz kérdést jelent.

Nem hinném, hogy tíz kérdésük is át lett rakva más kategóriákból az Ismerkedés kategóriába. Szerintem azokért a kérdésekért is ad a rendszer három pontot, amiket az Ismerkedés kategóriába írunk.

2023. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!