Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy a felhaszná...

Miért van az, hogy a felhasználók fele nem a kérdést válaszolja meg, csak trollkodik?

Figyelt kérdés
2023. febr. 2. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Miert van az, hogy a kerdesek 90%-a csak trollkodas vagy tizeves h.lyegyerekek poenkodasa, illetve a google segitsegevel 1 masodperc alatt megvalaszolhato netto ostobasag?


'Mit vegyek a pasimnak szulinapjara?'

'Mennyibe kerul (valami)'?

'Tudtok segiteni matekhaziban?'

2023. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
79%

Több eshetőség is van

1 Unatkozik

2 Ettől azt gondolja magáról,hogy ultra jó fej és milyen vicces.

3 Nem tudja értelmezni a kérdést

4 Ő sem kapott érdemleges válaszokat azért teszi.

2023. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#1, igen az ilyen általános iskolai szintű matekházis kérdésre mindenki ír, akár lekezelő módon, mert nagyon okosnak hiszi magát. Viszont ha bejön egy ilyen kérdés, akkor erre persze nem jön válasz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazif..

2023. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
96%
Szerintem nincs jobb dolguk vagy unatkoznak
2023. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Kategóriafüggő amúgy hogy mennyire komolyak arányaiban a váalszok.
2023. febr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a normálisabb felhasználók zöme már rég itt hagyta az oldalt. Eléggé eljárt már felette az idő, máshol hamarabb is kapsz választ, így ide már főleg frusztrált, elnyomott emberek jönnek levezetni a feszültséget, vagy olyanok, akik unatkoznak.


Ha egy nehezebb fordítási kérdés, bezzeg senki nem tud válaszolni.

2023. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

1:


haha persze. érdekes az okoskodó válaszolók többsége szöveget értelmezni sem tud, vagy ahhoz is sötét, h ne mondjon ellent magának.

bezzeg mikor be kell szólni a fiatal/meleg/transz/kissé műveletlen kérdezőnek, akkor nagy a pofa.

mondjuk a magyarok többsége a való életben is pont ilyen: dumálni nagyon tud, amikor gyakorlatban kéne villantani vmit, már megáll a tudomány.

2023. febr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor belefutok abba, hogy a kiírt kérdés is csak a szokásos kamu sztori ami folyamatosan alakul a válaszok függvényében. A kérdező szórakozásból találja ki, aztán meg osztja a válaszolókat.


Én megértem a trollokat is. Személy szerint tökre unom, hogy próbálok normálisan tanácsot adni a kérdés által odadobott infó morzsákból kiindulva, aztán a végén engem küldenek el az anyámba meg lepontoz a kérdező 3-4 kamu felhasználóról, mert nem tetszik neki a válasz.

2023. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nyílvánvalóan kamu kérdésre nem is érdemes válaszolni. Én azokat jelenteni szoktam, hogy kitaláció
2023. febr. 3. 20:35
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9 Sajnos az a baj, hogy általában hiába van jelentve, mert nem törlik ki. Valahol megértem, hiszen ezek a trollok pörgetik igazán az oldalt, amiből az oldal kezelőinek bevétele van reklámok formájában.


És az a baj, hogy nem tudni kinek válaszolunk. Az ember bele öl időt, energiát, hogy segítsen, választ adjon, aztán meg amikor kiderül, hogy az egész csak szopatás volt, még ő lesz úgymond "megalázva" a kérdező és kamu profiljai által.


Ami nyilván nem arra ösztönzi, hogy legközelebb bárkin is segítsen.

2023. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!