Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Betartod a kérdező utasításait?

Betartod a kérdező utasításait?

Figyelt kérdés
Például: ’Csak azok válaszoljanak, akik…’, ’Senkise kötöszködjön a Hejesirásomér’, ’A kérdést lezárom, ne írjatok több választ!’, ’Senki ne pontozza a válaszokat!’, ’#23 #25 ne írj többet!’

2023. febr. 7. 17:22
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
42 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Betartok a kérdezőnek.
2023. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, is-is.
2023. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki kiprovokálja a feltételek szabásával, az ellenkezőjét érdemli. De nem minden áron, mert ha valaki azt írja hogy "nem kérek több választ", és valóban felesleges bármit is reagálni a már megválaszolt kérdésre, ott nincs értelme kommentelni csak azért, hogy kötekedj vele.
2023. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 NTBS ***** válasza:
100%
Próbálom, de nem mindig sikerül.
2023. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt - meg talán még van is - a vasúton egy mondás: ha elkezdenénk szabály szerint dolgozni, akkor egyetlen vonat sem indulhatna el.

Hát kb a gyakorin is megtizedelődnének a kérdések és a válaszok is ha mindenki szigorúan betartaná a szabályokat

2023. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. A kérdező stílusától, a hangulatomtól, a kérdés alatt kialakult beszélgetéstől...többmindentől függ.
2023. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha nem tudom a választ amúgy sem írok, nem kell ezt külön kiírni, hogy ne válaszolj ha nem tudod, a helyesírásával meg szintén nem nagyon foglalkozok míg el tudom olvasni hogy mit is akar, addig felőlem írhatja juknak is a lyukat.
2023. febr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A kérdést lezárom, ne írjatok több választ!’, ezt mindig is hülyeségnek tartottam mivel a kérdező sehogy nem zárhatja le max a moderátorok (2012-es babásodás kérdés is ilyen) és hiába mondja attól még bárki írhat bármit és ha több válaszra nem kíváncsi felesleges volt kérdeznie vagy írt volna korlátot pl.max 10 válszra vagyok kíváncsi ami csak az én véleményemet pártolja...
2023. febr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahol van értelme, pl nemet és kort kér mert olyan a kérdés hogy látom valamit mérni, statisztikázni szeretne vele, ott igen, betartom.

Ha viszont öncélúan utasítgatni próbálja csak az embereket, olyankor nem veszem komolyan, főleg ha még provokálja is az embereket. Olyankor a saját belátásom szerint fogom írni neki a jogos választ.

2023. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!