Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A moderátorok el tudják...

A moderátorok el tudják olvasni a privát üzeneteket?

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Tőlük kéne megkérdezni.
2023. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Főleg, ha privát beszélgetésnél jelentesz embert. Bele kell nézni, hogy tudják azt, hogy az illetőt pl el kell távolítani az oldalról, mert pl sokakat zaklat és hergel. Nem segít és tanácsokat ad vagy tesz fel kérdést, hiszen ezeken alapul az oldal.
2023. febr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem férnek hozzá. Privát üzenetnél nincs is jelentés gomb. Ha jelenteni akarsz egy privát üzenetet, külön képernyőképet kell mellékelni e-mailben, mert csak akkor látják a tartalmát.
2023. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
privát üzenet idézése tilos, a képernyőkép detto. ezért törlés jár az oldalról.
2023. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

#4: Ha ide kirakod nyíltan a válaszba vagy kérdésbe, mert az publikálás. Ha csak a moderátornak küldöd el, mert moderálással kapcsolatos a tartalma, nem kapsz érte semmit, hiszen privát csatornán közlöd az arra jogosulttal.


Még az is túlzás hogy törléssel jár az oldalról, mert nem ezzel indítanak egyből. Törölhetik a válaszodat és figyelmeztetnek, de nem bannolnak azonnal.

2023. febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem hinném, hogy moderátor fog válaszolni a kérdésre.

FONTOS: semmi módon nem kapcsolódok a céghez, egyetlen munkatársához sem, egyik honlap kezelésének nem vagyok részese. Sima felhasználóként írok.

De van tapasztalatom a másik oldalról, lévén a munkám során is adminisztrálok weboldalakat, és néhány saját oldalam is van.

Ez alapján azt írom, hogy lehetséges hogy látják, és az is, hogy nem.

Jó, tudom, ehhez nem kellek én, meg a süketelésem. Belátom.

Amihez nem férek hozzá az általam ismert oldalakon az a felhasználók jelszava. Azt még az adatbázisból sem derül ki, mert kódolva (nem vagyok programozó, ezért nem tudom megnevezni, hülyeséget nem akarok írni.

Szóval legyen valakinek a jelszava mondjuk nyusZomuszo.11. Ha megnézem az adatbázisban (per has) ezt látom: X2y45.H16sP3.

De minden tartalmat el tudok olvasni, amelyet felhasználók írtak.

A szuperadmin az isten az oldalon.

Ami viszont fontos: a magánszférát meg kell őrizni. Nem nézegetem senkinek az írásait kíváncsiságból. Ha technikailag szükséges belenézni, a titkot megőrzöm. Megint csak példa: Lehet a privát üzenetében azonosítja magát, és olyan dolgokat ír, ami senki másra nem tartozik. Nem fecsegem el, nem töltöm fel sehova stb. Segített a hibakeresésben vagy sem. Ennyi érdekel csak, semmi más.

ISMÉTLEM. Nincs közöm a gyakorihoz. A fejlesztés is egyéni, nem fórum motor ha jól gondolom, szóval még arról sem tudnék írni, hogy az hogyan működik úgy általában.

2023. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ott a tiltás gomb..

szerintem privát üzenet miatt nem törölhetnek senkit az olodalról.. szóval nem is kellene lementegetni. adatvádelem és miegymás miatt.

2023. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Törölnek privát miatt is.

A privátot sokan a szabályok megkerülésére használják, mert ott nincs jelentés és nem lát rá a moderátor. Így ott szabadon tudnak reklámozni, káromkodni, fenyegetni és bármilyen más dolgot megtenni amit kérdésben vagy válaszban nem lehet, mert törlik.


Miért kellene bárkinek tűrnie, ha privátban zaklatják, spamelik? Jelenti és tilthatják érte a küldőt. Ha valaki életveszélyesen megfenyeget, nehogy már az ő személyes jogaira hivatkozva vergődjön, hogy őt sérelem érte.

2023. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
OTt a tiltás gomb.. megfenyeget? letiltod.
2023. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Attól, hogy nem veszel tudomást a problémáról, még nem szűnik meg. Nem szabad ilyen ignoránsnak lenni, hogy ha te megúsztad és rendben vagy, akkor mindenki más le van szarva. Ha jelented és tiltják, másokat sem fog tudni fenyegetni.
2023. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!