Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem csináltok egy olyan...

Nem csináltok egy olyan témakört amibe az idióta kérdések mennek?

Figyelt kérdés
Csak mert mindig törlitek azokat amiken a legtöbb ember bosszankodik, de én nagyon nevetek rajta és jó lenne beleolvasni. Tudom, hogy úgysem csináltok ilyet, de egy próbát megért. Remélem nem baj, hogy tegeződtem, de olyan rosszul nézett ki a magázódás.
2008. dec. 27. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rossz ötlet.A bosszantó kamu kérdéseket nem kéne törölni,hanem csinálni egy idióta kérdések kategóriát és oda gyűjteni.
2008. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
és mi alapján döntenék el hogy mi az "olyan" kérdés. vannak emberek akik olyan hülyeséget kérdeznek, és sqajnos komolyan gondolják. beleraknák kérdéseit abba a témakörbe szerencsétlen idióta még öngyilkos is lenne.
2008. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát idióta kérdés az amelyiket törölnek pl.De nem muszály idióta kérdésnek elnevezni ezt a rovatot,lehetne mondjuk különös kérdések.
2008. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg: BA mint besorolás alatt. :D
2008. dec. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem eleve a válaszoktól is öngyilkos lehet :) szóval ha bekerülne egy ilyenbe a kérdése ahelyett, hogy törlik őket, lehet kevesebb ilyen kérdés születne... vagy több?
2008. dec. 28. 09:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy ilyen kategória, és ráadásul "idióta kérdéseknek" hívnánk, azok, akiknek a kérdése ide kerülne, joggal sértődnének meg a dolgon. Másrészt azoknak a felhasználóknak, akik ilyeneket írnak ki, általában a válaszai sem normálisak, így nem szeretnénk ekképp támogatni az oldalon való tartózkodásukat a jövőben.
2008. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
pedig a busás csaj mekkora vicc volt!:D
2008. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen arról jutott eszembe ez a kérdés :) amúgy valaki írja már meg priviben mi volt ez a busás csaj mert csak hallottam nagyjából róla :)
2008. dec. 28. 14:38
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
az volt,h egy 13éves kiscsaj írta,h szex után a fiúja lement a konyhába,ő meg utánament és a srác a csaj apja által kifogott busát molesztálta...XD és a kislány kíváncsi volt h most a pasija komoly kapcsolatot akar-e a busától...és mi meg eléggé oltottuk..amiatt is h 13évesen szexel,meg sokan írták neki h olyan béna,h a csávójának jobban bejön a hal...hát ez a nagy sztori:D
2008. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!