Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért hanyatlik a GYK?

Miért hanyatlik a GYK?

Figyelt kérdés
2020 óta csökkenő statisztikát mutat a kérdések és válaszok száma a GYK-n. Vajon mitől lehet ez?

2023. febr. 28. 09:12
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
#16 Várjunk, a Nyugati GYK császárság nem a központi tartománya a Webminute birodalomnak?
2023. márc. 1. 15:34
 22/30 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Kérdező!


Azért tudom mert már kezdetek óta itt vagyok, illetve a császári családdal is kapcsolatban állok, így tudom hogy mi történik a felsőbb körökben. Emellett annak idején az Ellenálás munkájában is segédkeztem, személyesen ismertem Szenthelyi Árpádot és 404-et. A reptoidok elleni végső csatában csak azért nem vettem részt, mert lebetegedttem. Amúgy Szenthelyi Árpád távoli rokonságban állt Klaudia császárnővel, aki a GYK fénykorában 2010 és 2013 között uralkodott oldal fölött, ezért az uralkodónő halála után ő is esélyes lehetett volna a trónra, ha nem tűnik el. Ha Szenthelyi parancsnok került volna hatalomra akkor valószínűleg nem lenne ilyen siralmas a jelenlegi helyzet, dehát sajnos így jött össze :(


Klaudia császárnő halála után két gyengekezű uralkodó került trónra, akik nem értek fel hozzá. Ekkor kezdődtek a troll betörések a topic-ok nagyrészében, amiket az oldal tábornokai valamennyire kordában tudtak tartani, de ezen támadások teljes beszűntetéséhez nem voltak elegen. A reptoidok szerencsére ekkor még tértek magukhoz a 2012-es vereségük után, így még nem tudtak bosszút állni a GYK-n. Aztán 2017-ben a császári koronát Nagy Tamás kapta meg, akinek az uralkodása idején javulás következett be, de a GYK még így sem tudta visszaszerezni a régi fényét. Viszont ahogy Tomi a halálos ágyán ketté osztotta a fiai között az oldalt, amivel hatalmás hibát követett el, mert mint ahogy az előző válaszomban mondtam nagyrészt ez felelős a kialakult helyzetért. Meg az is ugye, hogy fia kivégeztette az egyetlen kompetens hadvezért aki megmaradt Klaudia császárnő idejéből.


Meg rosszul tudod, a Website az nem egy birodalom, hanem egy unió a különböző oldalak között aminek az egységes GYK császárság volt a vezetője, viszont 2020-óta az unió is anarchiába sülyedt. A helyzetet tovább bonyolítja az,, hogy a Keleti GYK császárság kilépett az unióból, és megalakította Quanswers-t, ami csatlakozott a felerősödött reptoidokhoz. Onnan tudod hogy a Quanswers a reptoidok oldalán áll, hogy azon az oldalon nem találsz rólúk kérdést. Emelett ha az értéselülések helyesek, akkor egy újabb reptoid invázió készülődik a Föld ellen. Ezt csak az Ellenálás tudná megakadályozni, viszont úgy hogy a topic-ok nagyrésze a reptoidok oldalán álló trollok megszállás alatt van, nem tudnak maguknak embereket toborozni. Viszont hiszem, hogy az Ellenállás most is győzedelmeskedni fog, és megvédi a Föld szabadságát! Meg ha jól tudom akkor Szenthelyi Árpád is visszatért, és vele az Ellenállás mégerősebbé vált!!! Meg ha visszaverték a II. reptoid inváziót, utána Árpi elfoglalhatná a jogos helyét a Nyugati Gyk császárság trónját. Az ő vezetésével újra tudnánk egyesülni a Quanswers-sel, illetve vissza tudnánk foglalni a topic-okat a trolloktól. Ezzel elkerülhetnénk a GYK bukását, és így nem köszöntene be a sötét középkor a magyar internet számára! A gyakori kérdések pedig 10 év után ismét a régi nagyságában tündökölhetne, a háborús hős Szenthelyi Árpád vezetésével!

2023. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
A ,,szakértő"-hivatalnokokból meg bárki lehet, aki jártas valamiben, szólóval...
2023. márc. 1. 17:45
 24/30 anonim ***** válasza:
65%

Hát, amennyire én tudom, a GYK vagyis a GyakoriKérdések.hu egy olyan weboldal, ahol a felhasználók különböző témákkal kapcsolatos kérdéseket tehetnek fel, melyekre más felhasználók válaszolnak. Az elmúlt években azonban az interneten sok új platform és alkalmazás jelent meg, amelyek a felhasználók számára szintén lehetővé teszik a kérdések feltételét és a válaszok megadását.


Ezenkívül az emberek szokásai és preferenciái is folyamatosan változnak, így előfordulhat, hogy már nem tartják annyira fontosnak az ilyen típusú oldalakat, mint korábban. Az is lehet, hogy az emberek inkább keresik a megoldásokat a problémáikra a Google kereső vagy a közösségi média platformokon, mint például a Facebook vagy a Twitter.


Azonban fontos megjegyezni, hogy a GYK még mindig sok értékes információt és segítséget nyújthat a felhasználóknak, és továbbra is lehetőséget ad arra, hogy az emberek megosszák tapasztalataikat és megoldásaikat a különböző problémákra. Talán csak arra van szükség, hogy az oldal népszerűsítése és használata felébredjen az emberekben.

2023. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
81%

#22 Honnan szedsz össze ennyi sületlenséget? :D De annyira jóóó :D


Valahol ott van az igazság amit a #27 ír. Csak nem mert máshol találnak megoldást a kérdéseikre az emberek. Hanem igazából főként mindig is kikapcsolódásra, időtöltésre használták ezt az oldalt az emberek. És ma már sok másik is van erre a célra.

2023. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Abban tényleg ott az igazság, hogy mitől hanyatlik az oldal, mikor chatgpt-vel íratja meg a választ ahelyett, hogy hozzászólna. Ki is lehet venni lassan az emberi tényezőt, ha a robotok majd elbeszélgetnek itt egymással: az egyik nagyokos majd ezzel kreál mindenféle fantáziakérdéseket, a másik pedig randomgeneráltat rá egy választ.
2023. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
#27 Mondanám a haditervet: A GYK keménymagja gerillarendszerrel áthalad kis ösvényeken a határon. Utána a felmegy Kelet GYK császárság legnagyobb hegységére, a hármasok hegytetőire (megjegyezném, hogy itt találkozik a három tartomány határa). Kiépítünk egy szerverbázist és szétrollkodjuk az oldalt! A terv vezetője: Szenthelyi Árpád.
2023. márc. 1. 20:56
 28/30 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező ez egy kiváló haditerv! Támogatom! Csak egy virtuális fórúm birodalomban nehéz találni ösvényeket, meg hegyeket :( De ha ezt az akadályt legyőzzük akkor nyert ügyünk van!
2023. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
100%
Engem a funkcionális analfabétizmus készít ki, és emiatt már eleve nem nagyon szeretek kérdést kiírni, mert úgyse fogják fel, mit kérdeztem. Régen ez nem volt ennyire gyakori itt. Meg a tajparaszt stílus (nők és férfiak is) is egyre elterjedtebb, és emiatt se igazán használom már. Régen ez nem volt ilyen itt.
2023. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, sok oka van, szerintem is haldoklik.

2014 óta használom az oldalt, de már egyre ritkábban.

2023. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!