Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik komolyan tudják venni ezt az oldalt?

Figyelt kérdés
Nyílván itt a legtöbben trollkodni, szórakozni, megbotránkozni jönnek ide. De mégis sokszor látok olyan válaszokat amiből az jön lekem, hogy vannak itt olyan emberek akik az itteni válaszokat komolyan veszik.

2023. júl. 16. 11:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Az jön lekem* Az jön le nekem.
2023. júl. 16. 11:42
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
A nem nyilvánvaló trollkodásra és a nem véleménykérő kérdésekre mindig úgy válaszolok mintha az valós lenne, és a válasz egy megoldást adhat valamilyen problémára. Végleg elveszne az oldal, ha már csak egymás baszogatásából állna minden egyes válasz.
2023. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nem gondolom, hogy minden kérdés kamu, hiszen én is szoktam kérdezni itt és minden kérdésem valós volt. Nyilván mindig volt olyan válasz is, hogy biztos kamu meg trollkodok, mint szinte az összes kérdésnél írnak ilyeneket, de ez hülyeség! Valójában szinte biztos vagyok benne, hogy a kérdések 70%-ának van valóság alapja.
2023. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, melyik kategória!
2023. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton komolyan veszem, de van az a kérdés amikor nem bírok magammal és hát becsúszik egy-két komolytalan válaszom.

Ebből kiindulva úgy gondolom hogy másoknak is van joguk akár troll válasz adására is.

Rajtam múlik hogyan kezelem, nevetek-e rajta vagy bosszankodom.

Azt csak hallkan jegyezném meg hogy ezt a platformot nem szabad szentírásként kezelni, veszélyes lehet az arra érzékenyebb látogatók számára!

2023. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Holnap le lehetne húzni a rolót, ha csak trollok lennének.

A komoly kérdések miatt létezik még egyáltalán az oldal.

2023. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én komolyan veszem, ha értelmes a kérdés és a válasz is. Ezért vagyok ezen az oldalon.
2023. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kategóriafüggő, minden kategóriában vannak trollok csak az arányok mások.
2023. júl. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak azért bőséggel, akik igényes, tisztelettudó és segítőkész válaszokat adnak, amiből az következik, hogy igenis vannak, akik komolyan veszik ezt az oldalt. Deeee: mint írták már előttem többen is: nagyban kategória függő. Például a tudományokban rendkívül kevés (aránylag) a kontár és a troll, mert ott nem találják a helyüket a szórakozni kívánók, sokszor nem elég jártasak a kérdésben, így semmit sem tudnak hozzászólni még trollkodás tekintetében sem.

Én is úgy vagyok, mint 5-ös: (az esetek 95-99%-ában) komolyan veszem a kérdéseket, de egyszer -egyszer becsúszik valami vicc, azt megírom, teszek egy kötőjelet és például a következőt még odaírom: "Bocsánat, de ezt nem hagyhattam ki. :D". Néha az én kérdésemre is érkeznek ilyenek, ehhez hasonlók. Nem űzöm el őket és nem pontozom le. Volt olyan az elmúlt héten, akinek a felhasználóneve látszik és tudom róla, hogy értelmesen szokott válaszolni.

Tudományok, Emberek (Emberi tulajdonságok) és még más kategóriákban vannak rendesen igényes válaszok. De ki miben érdekelt és jártas (és mit ért)...

Vannak kategóriák, amiket sose nyitok meg (1 évben 1-szer se!) és nem bánom, mert tudom, hogy milyen a színvonal. És nem is érdekel az a kategória...

En is úgy érzem, mint a 3-as válaszoló: a kérdések kb. 70%-a valós, de ennél jóval kevesebb az, amit a szóhasználat (szleng, igénytelen megfogalmazás, indulatos szóhasználat stb.), érdeklődés stb. miatt meg se nyitok és el se olvasom végig.

Válts témaköröket és menj tovább szó nélkül az olyan kérdéseken, amik nem felelnek meg a feltételeidnek. Jaaaa! A 0. lépés pedig: szabj feltételeket, hogy miket nyitsz meg és mikre nem válaszolsz és miket nem olvasol el, ha meglátsz benne számodra nem toleráns (akármilyen tekintetben értve) szavakat. Ha nincsenek szilárd álláspontjaid arra nézve, hogy miket nem nyitsz meg és nem tudod elfogadni, hogy milyen sokakból hiányzik az értelem vagy az igényesség, akkor benne maradsz ebben a leszűkült látásban, ami azt sugallja, hogy nincsenek (vagy alig vannak), akik komolyan veszik ezt az oldalt. A nemkívánatos emberektől mind a valóságban, mind pedig a virtuális térben jó (szó nélkül) eltávolodni. Növeli a józanságot ez a lépés.


Vannak tehát, akik komolyan tudják venni ezt az oldalt? - Ez már költői kérdés.

2023. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!