Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik elhiszik, hogy létezik ez a vírus, és komolyan is veszik?

Figyelt kérdés

Mi miatt veszitek komolyan? Mi az érvetek? Megtapasztaltátok valamilyen kellemetlenségét?

Olyan esetleg akad, aki kezdetben tagadta, és később volt "kénytelen" komolyan venni? Mi történt vele?



2021. aug. 18. 13:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, a beoltottak nagy része (akiket nem azért kényszerítettek rá az oltásra, mert elveszíthetik a munkájukat) elhiszi, hogy itt tényleg nagyon komoly világjárvány van.
2021. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%

Fél családom egészségügyis és jómagamnak is volt szerencsém látni a hozzád hasonlókat, akik nem vették komolyan. Az ellenségemnek sem kívánom!


Bemegy a két lábán az ember , aki viszonylag egészséges, majd úgy leépül, hogy kitolják, elhuny.. megtamadja a tudeét majd leall a sziv stb.


Senki nem veszi komolyan, amíg nem látja ezeket. Lehet itt oltasellenesnek lenni, utanma meg könyörögni az orvosoknak, hogy segítsenek rajtad!

2021. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
26%

#2

Jaj, nekem is van egészségügyis rokonom, aki merőben az ellenkezőjét állítja, mint te és a te rokonaid. Na, erre varrjál gombot. :P

2021. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

"Senki nem veszi komolyan, amíg nem látja ezeket."

Istennek hála ez nem igaz. Legtöbb ember a más kárán is tud tanulni, elég értelmes hozzá.

2021. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Elhiszem, mert megfertőződtem, majd a tesóm is megfertőződött. Mi szerencsére lábon kihordtuk (karantén keretei között persze) és nem is lett maradandó következménye.
2021. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
28%
Ugye egyesek tisztában vannak azzal, hogy a média már másfél éve csak a pánikot, félelmet terjeszti? A félelemben tartott ember pedig befolyásolható, elhisz mindent gondolkodás nélkül és a félelem pedig gyengíti az immunrendszer erősségét.
2021. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
25%
A vírus létezik, de nem véletlen,aki beoltatja magát viszont az ..
2021. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%

Nehéz lenne nem elhinnem, mert magam is átestem rajta.


És ne, ne jöjjön egyetlen elmeroggyant sem, hogy egy másik vírus volt!


Életemben nem volt még olyan vírusfertőzésem, amelyik kb. egy hétre úgy kiiktatta a szaglásomat, hogy amikor a kislányom kakilni akart és ráadtuk a pelenkát, a kisfiamat kellett megkérdeznem, hogy szerinte "termelt-e" már a pelenkába a kislányom. Ott álltam mellette és semmit se éreztem. Ez nem olyan, mint a nátha, hogy alig érzel szagokat. Itt egyszerűen ki van iktatva a szaglásod. Nem érzed a darált kávé illatát, ha felnyitod az üveget, amiben tartod. Nem érzed frissen szedett kapor illatát. Semmit se érzel.

Ízekkel ugyanígy. Csak a sót érzed az ételben, semmi mást.

2021. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
A halott és beteg rokonok elég meggyőző érvek számomra
2021. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
14%
Én nem hiszek benne, mert egy Covidos embert se ismertem. Csak a rémhírek mennek folyton, ide is jönnek a kormány által fizetett kommentelők, ahogy a Facebookon is ott vannak.
2021. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!