Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Más szerint is jó lenne ha...

Más szerint is jó lenne ha lenne minden kategóriának egy fórum szekciója is?

Figyelt kérdés
Mert tulajdonképpen a felhasználók jelentős része a beszélgetés miatt van itt. Viszont privátban nem mindenki akar. Tehát sokan beszélgetnének ha lenne lehetőség nyilvánosan az oldalon, nem privátban.

2023. szept. 7. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Bizonyára van olyan, aki szerint jó lenne, de gyakorlatilag most is úgy működik. Én semmi értelmét nem látom. A színvonal rettenet ma már. Ha még beszélgetősebb lenne, biztosan elhagynám az egészet. Már csak a megszokás tart itt.
2023. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a többség azért van itt, hogy választ kapjon az aktuális bajára, nem csevegni akar róla, hanem megoldást. Ennek egy mellékterméke, hogy bonyolultabb kérdéseknél valamennyi párbeszéd kialakul, de ez nem chatfelület, sem kibeszélde, és nem is lenne jó ha azt csinálnának belőle.


Szabályzat; a mai állapotok fényében olvasd el röhögés nélkül:

"Küldetésünk, hogy a kulturált, igényes, udvarias, egymás személyét és véleményét tisztelni tudó, megfelelő önuralommal bíró Felhasználóknak biztosítsunk lehetőséget a felkínált tárhelyeken történő kérdésfeltevésre, válaszadásra, véleménynyilvánításra, információ megosztásra és tapasztalatcserére."

2023. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
Én mindig kulturált és udvarias vagyok bászdmeg!
2023. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!