Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » ? "Egy válasz értékelésért -1...

? "Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár...Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont."

Figyelt kérdés

Akkor tehát úgy kellene lennie ennek, hogyha egy válaszoló hozzászólását 50% vagy afelettire értékelik összesen, és én azt pozitívan értékelem, akkor +1 pontot kapok, ha negatívan értékelem, akkor -1 pontot kapok? Ugyanígy, ha 49% vagy alatta, és negatívan értékelem, akkor +1, ha pozitívan, akkor -1?

Logikusnak tűnik, de az a tapasztalatom, hogy valami hiba lehet a rendszerben, mert tegnap tömkeleg olyan hozzászólást értékeltem (igen, szándékosan értékelés százalék növekedés érdekében - az esetek többségében a többségnek megfelelően), aminél már megjelent egy százalék, ennek ellenére 2%-ot leestem. Vagy az is számít, hogy hány százalékosra értékelt hozzászólást hogyan értékelek?



2023. szept. 8. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka van elszámolás, utánad még más is értékelhette.

Valamint van félig hasznos opció is, amihez a 49%-os közelebb van, mint a nem hasznoshoz.

Viszont ahogy te használod, úgy semmit nem ér az egész.

2023. szept. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az értékelési rendszer legostobább része. Ha együtt bégetsz a többivel, hasznos vagy, ha egy egzakt módon megválaszolható kérdésre megfelelő feleletet adsz, de a többiek csupa sületlenséget írnak, akkor romlik az értékelésed.
2023. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 Pontosan így van. És akkor még tegyük hozzá az aránytalanságot is. Úgy tudom 1-1 kommentért a maximális kapható pontszám 5. Na most egy normális, részletes, tényleg hasznos választ megírni nem annyi idő, mint pár pontozást végignyomni. Főleg ahogy sokan csinálják hogy el se olvassák, csak színre színt, pontfarmolásból. Kifejezetten káros szerintem is.

Bár válasznál a szimpla igen / nem odaböfögését se tartom valami sokra, dehát ilyen ez a pontfarmoló élet. Jobb lenne ha a valódi hasznosságra törekedne a többség, az - amúgy teljesen értelmetlen és súlytalan - pontvadászat helyett.

2023. szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Miért akarod az értékelési %-ot növelni? Hitelesnek akarsz tűnni?Megmondó ember szeretnél lenni? (akár hozzáértetlenül is)
2023. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Én se értem ezt a részét. Így sajnos aki nem akar úgymond saját magától pontot úgymond a semmiért az kb rá van kényszerítve hogy az addigi értékelésekkel hasonlóan értékeljen.


Ennek tényleg úgy lenne értelme, hogy egy értékelés ér egy pontot és kész, független attól, hogy mennyire azonos a többiekével.

2023. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Vagy annyit sem.
2023. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az értékszázalék vadászat valóban nem jó!Ha látja hogy már 2-en értékelték és 100%,akkor rányom hogy hasznos.Talán az lenne a megoldás,ha nem lehetne látni a %-ot,csak értékelés után.
2023. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 ez jó ötlet értékelés szempontjából, viszont lehet, hogy valaki csak a "legzöldebb" válaszokat akarja elolvasni.
2023. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!