Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az hogy valaki...

Miért van az hogy valaki káromkodik egy kérdésnél rá szólsz és még téged törölnek helyette?

Figyelt kérdés
2023. szept. 28. 00:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
85%
Nem kell rá szólni. Jelentsd a hozzá szólását, és a moderátorok elintézik.
2023. szept. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Na meg erre van az alap szűrő is.
2023. szept. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

Mivel nem a kérdésre válasz így te is megszeged a szabályzatot! Főleg, ha még trágár is vagy vagy sértegeted!

Elég ha jelented a modinak és ő eldönti, hogy kell e törölni.

2023. szept. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Azért a téma sem mindegy,van amire nagyon érzékenyek. Én csak hozzászóltam valamihez,semmi trágárat nem írtam,pusztán a valóságot egy átlag ember szemszögéből,ami nyilván nekik nem tetszett,úgy letiltottak,mint a szél.Csak olvasgatni tudtam,hozzászólni soha többet.
2023. szept. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1.

Jelentettem, nem történt semmi


3.

Semmilyen káromkodás nem volt, csak szóltam rá, megnéztem az adatvédelmi szabályzatot és abban sem volt semmi, ami indokolná a válaszom törlését.

2023. szept. 28. 12:17
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Mert a gyakorlatban nem azt törlik, ami sérti a szabályzatot, hanem amit sokan jelentenek.
2023. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6.

Ez normális?

2023. szept. 28. 16:20
 8/17 anonim ***** válasza:
13%
Nem normális, de érthető. Az oldalnak leginkább a látogatottság számít.
2023. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Meton ***** válasza:
83%
Lehet, hogy olyasmit írtál, amit a rendszer alapból letilt. Ilyenkor próbáld meg újra egy másik témába beírni ugyanazt a szöveget. Ha akkor is letilt, akkor ez egy automata tiltás. Általában a support tájékoztat, hogy miért és mennyi időre tilt le. Én szerintem itt leginkább a játékosok tiltják le egymást.
2023. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Bevett szokás törölni a válasz kommenteket amelyek olyan hozzászólásokhoz íródtak melyeket szintén töröltek, hisz onnantól fogva irrelevánsá válnak.
2023. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!