Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne másként felfogn...

Hogyan lehetne másként felfogni azt, ha valaki káromkodik?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és kiskorom óta, mindig taszított, ha vki b******zmegol, ha ideges akkor meg g*****cizéssel együtt b******zmegol és még sorolhatnám tovább..


én maradok, a frannc, meg rohadt - mint amilyen egy alma lehet -, idióta paraszt, meg ilyen szavaknál..


de úgy érzem, hogy ez a fajta "nem-befogadás" nem vezet semmi jóra


Volt, hogy azt gondoltam, hogy nincs jó társaság..majd találkozok egy hozzám nagyon hasonlóan gondolkodó sráccal, - azóta már tök jó barátok lettünk - és azt mondom, de akkor mégsem vagyok annyira fura..


de aztán újra szembesülök, hogy suliba nincs ilyen, se a világon máshol..és ez az állandó, b*****zmegolás,meg a k*****rva annya stb..idegesít, bosszant, nem tudom miért..talán azért mert így vagyok nevelve..így ez kialakult bennem, de szeretném ezt már levetkőzni mert szar, hogy kapásból lekezelően nézek arra, akkor héba-hóba káromkodik valamit, vagy véletlenül hibázik vmi vagy bármi, és akkor jön a b******ssza meg..


most így, hogy ezt leírtam, talán jobb lesz, legalább egy óráig:D



2013. szept. 17. 19:18
 1/2 A kérdező kommentje:
ez meg a másik vicc, hogy a cenzúra mindenhol védi ezeket, máshogy nem engedte kiírni a kérdést, azért tettem ennyi csillagot
2013. szept. 17. 19:20
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, ezzel én is így vagyok, engem is idegesít. :) Én csak ritkán szoktam még a basszust használni, de szerinte ez nem olyan csúnya.

15/L

2013. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!