Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van ennyi frusztrált gyk-n?

Miért van ennyi frusztrált gyk-n?

Figyelt kérdés
Sok felhasználó veri magát a kérdések alatt, és frusztráció árad belőlük. Miért van ennyi sérült ember ezen a fórumon? Redditen is vannak frusztrált véglények, először azt hittem, ott kevesebben, de mégis sokan vannak ott is. Mi az oka ennek?

#gyik #komment #Reddit #Gyakoeikérdések
2023. okt. 1. 12:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Értem ezalatt, hogy belekötnek a kérdezőbe, mocskolódnak, sületlenségeket válaszolnak, kiélik a frusztrációjukat stb. Miért jó valakinek anonim emberekkel kötekedni, akiről azt sem tudja kicsoda?
2023. okt. 1. 12:26
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Arc, név, és következmények nélkül olyat is le mersz írni, amit személyesen nem mondanál meg másnak. Pl. "frusztrált véglény".
2023. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lucifer-666 ***** válasza:
34%
Ne idegesíts! Miért csinálod ezt velem? Mondd miért?!
2023. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha valaki frusztrált, akkor jól esik neki meglátogatni a kedvenc névtelen fórumát, és kiönteni a szívét.
2023. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

Én nem Vagyok frusztrált

Legalabbis a hangok nem. Mondták ezt nekem

2023. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyenge emberek egy része, azt hiszi itt, hogy mindent megtehet, holott ugyanúgy önminősítő bármilyen megnyilvánulás.


Sokszor kell moderálni őket.


Pl amikor egy pici gyereket támadtak, mert véleményt kért rajzáról és senkinek eszébe se jutott megkérdezni az illető korát. :(


Ezzel pedig mélyebb sebeket ejtenek kicsi lelkén.


Stb. Számtalan más módja lehetne feszültségük levezetésére, ám hiába éltek akár évtizedeket, se tanultak meg emberként viselkedni.


Ritka a kivétel.

2023. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

"Pl amikor egy pici gyereket támadtak, mert véleményt kért rajzáról és senkinek eszébe se jutott megkérdezni az illető korát. :(

Ezzel pedig mélyebb sebeket ejtenek kicsi lelkén."


Wat? Miért kellene megkérdezni a korodat ha egy képről kérsz véleményt? Semmi közünk hozzá. 16 éven aluliak nem is használhatják az oldalt, ezzel csak kitiltatnád magad.

2023. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
NEM vagyok IDEGES!!
2023. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Változó. Van aki így trollkodik, hogy "poénból" random beleköt az emberekbe. Aztán van aki épp frusztrált, rossz napja van, és akkor valaki itt indokolatlanúl "felcseszi" és már esik is neki. Még ha nem is valós a dolog csak ő látja bele akkor is. Tipikus elborultság. Aztán akad itt jópár szélsőséges elmebeteg, akik napi szinten gerjesztik a feszültséget. Pl a politikában is akad bőven, de az igazi métely számomra a felnőtt párkapcsolatok. Tele van rakat frusztrált megkeseredett férfigyűlölő nővel, akik napi szinten ezen élik ki magukat hogy belekötnek a férfi kérdezőkbe és válaszolókba, utóbbiakat nonstop lepontozzák és gyalázzák is. Szélsőséges beteg eszmék, totálisan femináci elvek és társai. És csomó békésebb, normálabb helyre is átjönnek onnan, és ugyanezt hozzák, már stílusból is fel lehet ismerni őket. Csak szerencsére kevesebben, 1-2 ilyen hülye akad csak a többi kategóriában általában. Bár sokszor még egy is túl sok belőlük. Totál félreviszik a normális beszélgetéseket, és mindenhol gyűlöletet szítanak.
2023. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%
#9: ez oda vissza igaz az incel provokátorokkal. Már sokadjára látom ezt a feminácis kommentedet, nálad is azért rendesen be van akadva a lemez.
2023. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!