Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon ha valaki nem...

Facebookon ha valaki nem ismerősöm és írok neki akkor van rá lehetőség hogy nem látja? Van ilyen beállítás? Hülye kérdésnek tűnhet de írtam valakinek és nem ír vissza.

Figyelt kérdés
2022. szept. 2. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Sokan nem tudják, hogy hol látszódik az idegenetől kapott üzenet.

Ha meg nőnek írtál és nem ír vissza nem tudom miért vagy meglepedőve.

2022. szept. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nőnek írtam, én is nő vagyok, és én szoktam látni mert jelzi hogy x y-on üzenetet szeretne küldeni önnek
2022. szept. 2. 08:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen. Teljesen véletlenül találtam rá az üzenetekre, amik nem ismerősöktől jöttek, amikor kerestem valami beállítást. Előtte nem is tudtam, hogy oda teszi az üzeneteket. Már csak azért sem, mert van (vagy korábban volt), amikor ilyen esetben volt engedélykérés, hogy megjelenhet-e az üzenet.

Szóval szerintem van rá bőven esély, hogy nem is látta, elkeveredett.

2022. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3


Dettó

2022. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 az #1-s vagyok, csomó kolegám kért meg mindig, hogy a telefonjaikat állítsam be és az összes ilyen kolegámnál láttam, hogy több ilyen üzenet van amiről azt sem tudják, hogy van, néha jelzi, néha nem, van aki csak törli az értesítéseket, szóval az egyik oka, hogy valóban nem látta, a másik meg, hogy nem akar válaszolni
2022. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van rá esély, hogy elektronikai dolgokhoz analfabéta.

Megesik.

2022. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!