Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már hogy törölték kérdése...

Volt már hogy törölték kérdéseteket valaha?

Figyelt kérdés
Mi volt az?
2023. okt. 19. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Több is, nem mindenre emlékszem.

Pl. a humorban rossz helyesírás miatt jelenthették, de a poén arra épült. Nem, nem ütye lyó a heje sírásom színtű. Szintén ott egyértelműen kitaláció… na de miért gond?

Volt, hogy azonos címeken lévő cégekről kérdeztem, és azt írták rá, sérti az érdekeiket.

2023. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt bizony, de volt ám!:D Konkrétan nem emlékszem már rá, hogy maga a kérdés mi volt, de nem szegtem vele meg a szabályzatot, csupán épp nem tetszett valamiért az egyik moderátornak a 4-ből.
2023. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Többször is. Volt, amelyiknél értettem miért, de olyan is, amivel fogalmam sincs, mi volt a baj. Egyszer az volt az indoklás, hogy egy másik felhasználóról szólt a kérdés, amit el is fogadnék, ha nem lenne egy sereg hasonló, ráadásul ugyanazt, amit én, más is megkérdezte évekkel ezelőtt, és az ő kérdése még mindig megvan. Aztán törölték azt a kérdésem is, hogy érzik-e már az oltottak a beültetett chip hatását - ezt megértem, hiszen szimpla gúnyolódás volt, a gond megint csak az, hogy egy csomó, szintén gúnyolódó kérdés meg vígan maradhat.

Viszont az évekkel ezelőtti “Szeretsz b* szni?”-kérdésem, amiről azt hittem, hogy azonnal törlésre kerül, még mindig megvan. 😂

2023. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Igazából itt egy dolog fontos: ennek az oldalnak az érdekeit ÉS a működését se zavarhatja (pl. túl sok munkát okoz).

Néha van olyan is, hogy (azt hiszik), sérti a keresztényeket vagy a kapcsolt kört. Mást lehet, őket nem.

A többi teljesen attól függ, hogy egy normális moderátor elé kerül-e, vagy éppen a másik jön.

2023. okt. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokszor. De ilyenkor újra kíírom, és akkor már általában megszokott maradni, mivel hogy szavazás alapján megy a törlés.
2023. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy. Afelől érdeklődtem, hol lelhetek fel egy epizódot a sorozatból feliratosan amit épp néztem. Ma napig nem értem mi volt vele a baj🤷‍♀️
2023. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Valószínűleg az, hogy illegális oldalon tehetnéd csak meg. Illetve nem kötötted ki, hogy csak jogszerű megoldás érdekel.
2023. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!