Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehetnék a szex kategóriá...

Hogy lehetnék a szex kategóriában toplistás első helyezett?

Figyelt kérdés
Éjjel, nappal itt kellene lógni és folyton kérdéseket kellene feltenni és válaszokat írni? 🤔

#Toplista.
nov. 2. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan nagy cucc, én többször voltam.

Kérdésből keveset írtam ki, inkább sokat válaszoltam.

De ha gyorsan akarsz első lenni, akkor igen amint tudsz kérdezel, sokat válaszolsz és értékelsz mindenkit az aktuális %-ának megfelelően. 1 hét kemény munka lenne minimum.

nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
86%
Én második voltam sokáig, most is a top 10 között vagyok. Soha nem írtam kérdést, csak válaszolgatok. Néha hasznosan, néha trollkodással. Nem nagy dolog.
nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Sokat válaszolsz és pontotol napi szinten akkor meglesz az.. 2-3 het alatt össze lehet hozni.
nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én jelenleg 620 és 5555 között vagyok🤣
nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én amióta látogatom ezt az oldalt, mindig "Sexológus" magasan az első helyezett a szex kategóriában. (amit nem egészen értek, mert egy időben vállaltan névvel nyomta, és nem voltak annyira hasznosak a válaszai)
nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
84%

Én csak értékelgetek, meg privátban válaszolgatok, de folyamat a top 10-ben vagyok!


Nem nagy cucc!

nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok sok válasz...
nov. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Vélaszolgass
nov. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha toplista első helyezést fontolgatsz, akkor bizonyára megnézted a toplistát.

Láthattad, hogy nem csak kérdésért és válaszért lehet pontot kapni, hanem mások válaszának értékeléséért és szavazásért is. (Pl. a mai első helyezett pontjainak 33,31%-át utóbbi két tevékenységből szerezte; az 5. helyezett pedig pontjainak 100%-át.) Változatos, ki miért milyen arányban szerez pontokat, például van olyan „versenyző” (a mai 44. helyezett), aki 30 nap alatt 359 kérdésből szerzett 1077 pontot.

A toplista alatt láthattad a pontszámismertetőt, azt is láthattad, hogy az elmúlt 30 nap legjobbjai vannak a listán. Nem nehéz kiszámolni, hogy ennyi idő alatt napi átlagban hány pontot kell elérned, hogy eggyel több legyen, mint amennyi a naponkénti első helyezettnek van. Háromféle tevékenységért biztosra veheted, hogy mennyi pontot kapsz, válaszadásnál mások értékelésétől függ.

nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!