Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehetséges, hogy van itt...

Lehetséges, hogy van itt olyan admin aki visszaél a "hatalmával"?

Figyelt kérdés

Remélem ezzel a kérdéssel nem sértek semmilyen szabályt, nehogy megint törölni kelljen.

Észrevettem, hogy az egyik kérdésnél a kérdező megváltoztatta az utolsó hozzászólását. Én emiatt felkérdeztem. Ez a hozzászólásom eltűnt. Aztán kicsit később mégegyszer felkérdeztem. Az is eltűnt. Ugye ez a felkérdezés eléggé offtopic, tehát simán törölhető, mert szabályt sért. Viszont korábban is offtopikoltam már. De vagy nem törölte senki, vagy sokkal később tette meg. Itt meg szinte azonnal.


Nem akartam szőrszálhasogató lenni. De feltűnt. És igazságtalannak éreztem, hogy én nem tudom megváltoztatni egyik hozzászólásomat sem. Az admin meg viszont normál kérdezőként funkcionál amikor kérdez, nem pedig adminként.. tehát ugyanazok a "jogok" vonatkoznak rá is, mint egy átlagos felhasználóra.


Hol itt az igazság, kérdem én?!


Ja és nem a moderátorok döntését akarom felülbírálni, mert jogosan törölték a kommentemet.


Én csak arra lennék kíváncsi, hogy itt GYIK-es túlkapás történt-e vagy sem?

Köszönöm!



2023. nov. 6. 20:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert ?
2023. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
13%

Mert érdekelt a kérdés és a válaszok is.

Elszórakoztat, ugyanakkor szabadjára engedem gondolataimat és máris helyére kerül minden. :)

2023. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
16%
💪💪
2023. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nekem az összes kommentem törölték. Egyből. Meg is írtam a véleményem, az érveim, az e-mail címre. Semmi válasz. Képeket is csatoltam. Vaszeg ezt a kommentet is törölni fogják.. de már elengedtem...
2023. nov. 11. 20:30
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Most is kijelezte hogy jött valakitől a kérdésre válasz, de már törölve lett!
nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#15 Én írtam választ, miszerint többször tapasztaltam már átírt kérdéseket.


Illetve volt, hogy a kérdező elfelejtett átjelentkezni a másik felhasználójába és saját magának írt választ "kérdező válaszaként". Érdekes módon itt is azonnal törlődött a válasza és minden válasz ami erre utalt.


Gondolom törlik majd ezt is engem meg bannolnak :D

nov. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Megint töröltek egy olyan kérdést amit figyeltem,de semmi nem volt benne , ami bármilyen szabályt sértene.
nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!