Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehetséges, hogy van itt...

Lehetséges, hogy van itt olyan admin aki visszaél a "hatalmával"?

Figyelt kérdés

Remélem ezzel a kérdéssel nem sértek semmilyen szabályt, nehogy megint törölni kelljen.

Észrevettem, hogy az egyik kérdésnél a kérdező megváltoztatta az utolsó hozzászólását. Én emiatt felkérdeztem. Ez a hozzászólásom eltűnt. Aztán kicsit később mégegyszer felkérdeztem. Az is eltűnt. Ugye ez a felkérdezés eléggé offtopic, tehát simán törölhető, mert szabályt sért. Viszont korábban is offtopikoltam már. De vagy nem törölte senki, vagy sokkal később tette meg. Itt meg szinte azonnal.


Nem akartam szőrszálhasogató lenni. De feltűnt. És igazságtalannak éreztem, hogy én nem tudom megváltoztatni egyik hozzászólásomat sem. Az admin meg viszont normál kérdezőként funkcionál amikor kérdez, nem pedig adminként.. tehát ugyanazok a "jogok" vonatkoznak rá is, mint egy átlagos felhasználóra.


Hol itt az igazság, kérdem én?!


Ja és nem a moderátorok döntését akarom felülbírálni, mert jogosan törölték a kommentemet.


Én csak arra lennék kíváncsi, hogy itt GYIK-es túlkapás történt-e vagy sem?

Köszönöm!



nov. 6. 20:58
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Tiltakozom!
Jogos a kérdés.
Nem.
Ennek a kérdésnek semmi értelme.
Végre valaki kiáll az igazságért!
Revíziót!
27 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Kétlem. Bejelentett munkaviszony keretein belül cégjegyzék alapján 4 admin van, és nem hinném, hogy erre is futná az idejükből.
nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, melyik kérdésröl van szó, de sem a kérdezö, sem a válaszolók nem tudják megváltoztatni, amit írtak.

Egyes esetekben a moderátorok tudják részben törölni a kommentek egy részét, ha az vagy egy törölt válaszra vonatkozik, vagy esetleg félreérthetö.

A már nem olvasható válaszra vagy részválaszra voantkozó utalásokat viszont törlik, már csak azért is, mert másoknak értelmetlen, nincs meg az összefüggés.

Egy törölt választ megismételni szabálysértö, nem véletlen törölték.


Szóval NEM a moderátor írt ki kérdést, hanem egy kommentet moderált.

Tökéletesen félreértelmezted a helyzetet.

nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ó! :O Köszönöm a meglepően normális válaszokat! Erre nem számítottam. Akkor valószínűszeg én néztem be a dolgot.
nov. 6. 21:59
 4/17 Jól van ez így? ***** válasza:
71%
"Észrevettem, hogy az egyik kérdésnél a kérdező megváltoztatta az utolsó hozzászólását." Nem logikusabb inkább az, hogy valaki/valakik jelentette és törölték erre ő megismételte szalonképesebben. Ezek után a te válaszaidat is jelentették ugyanazok vagy esetleg a kérdező is és azért törölték egyből.
nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ömm..xd ez valamiért nem futott át penge elmémen. :O nem értem hogy
nov. 6. 22:04
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
😱 Nahát!
nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem meg írtak egy trágár sértő választ megnézték és mégsem törölték pedig egyértelműen sérti a szabályzatot!
nov. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
16%
Gondolom arról van szó, hogy az egyiket jelentették, a másikat nem...
nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8.

Nem egészen! Én jelentettem a káromkodását!

nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%

😱

én meg csak mosolygok....

nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!