Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyakran szoktak itt gyakorin...

Gyakran szoktak itt gyakorin másnak is privát üzenetet küldeni 1-1 megválaszolt kérdés után?

Figyelt kérdés
Szúrnálak és társai üzenetek, bármelyik kategóriában válaszolok.
nov. 9. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Igen,nagyon gyakran,szinte minden kérdés,vagy válasz után.
nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Kérdés, hogy mit értenek szúrás alatt.
nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Szoktak.
nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Mindig,mindenre jött bizonyos emberektől. Most néztem,49 név van tiltva,így már viszonylag jó a helyzet.
nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint tízezer válaszom van, és most nézem, 4 üzenetem. Nem szoktam nézegetni, lehet, hogy nem az idők kezdete óta gyűlnek, hanem egy idő után eltűnnek.

Lehetetlen, hogy olyat írjanak, ami érdekel. Az ártó, rossz sem, amikről itt panaszkodni szoktak. Aki kíváncsi rájuk, bajlódjon velük: nyeljen félre, ha olyat kap, érdeklődjön, hogy hogyan lehet jelenteni, tiltogasson, törölgessen, keressen sorstársakat. A kíváncsiságnak és a fontosságnak ára van.

nov. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, ha nem feltétlen fontos nem kell reklámozni, hogy lány vagy, és akkor nem privátoznak, bár szomorú, hogy alapvetően sokan azt hiszik, mert mondjuk egy sima kérdésre válaszolok azt rögtön azért teszem mert ismerkednék, vagy épp kíváncsi vagyok a micsodájára, mert az se példátlan, hogy valaki képpel nyit.
nov. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!