Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha van egy kérdés, ami megoszt...

Ha van egy kérdés, ami megosztó jellegű, akkor miért kell lepontozni azt, ami esetleg nem egyezik a kérdést kiíró véleményével?

Figyelt kérdés

Mi értelme annak hogy pl. valaki megkérdezi, ihat e alkoholt ha terhes.Egészségügyis vagyok, tudom,mi az álláspont erről, leírom, de nem bunkón és akkor lepontoznak. Csak azt pontozzák fel, aki ezt a "rendkívül tudományos" érvet hozza fel, hogy igyál csak nyugodtan, nekem se ártott..

Semmi értelme ennek így.Akkor ne kérdezze meg ihat e, mert ezekszerint ő már eldöntötte,hogy inni fog.Minek megkérdezni akkor???


2009. jan. 3. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azért kérdezi meg,mert megerősítést vár olyanoktól akik szintén piáznak,nem igazán a normális vélemény érdekli
2009. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de mi értelme van akkor ennek a pontozásnak?? semmi objektivitás nincs benne...na mindegy.Köszönöm a választ.
2009. jan. 3. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy nincs benne objektivitás. hiszen a válaszok egyénileg jönnek, egyéni vélemények, ergo szubjektívek. Így fölösleges is objektív választ várni.
2009. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 yuda ***** válasza:
91%

Nem feltétlenül van igaza az első válaszadónak,mert saját tapasztalatom,hogy sokszor "széllel szemben" megyek és benn marad a válaszom, mint itt is-(utóbbit részt viccnek szántam),de nem az pontoz le legtöbbször,aki kérdez,hanem sokszor a következő válaszadó aki nem ért egyet,illetve még többen vannak azok,akik be sem írnak,csak pontozni jönnek.


Másik válaszom ugyanerre,ami kiegészíti az előzőt:egyfajta intelligenciát sejtetne,ha az ember a sajátján kívül más véleményét is el tudná fogadni,de az anonimitás miatt még ezt a csekély erőfeszítést sem kell tennie, úgysem derül ki ki volt az.

2009. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Teljes mértékig igazat adok neked.

Csak az a furcsa nekem, hogy így a nem helyénvaló válasz is 100%ban hasznosnak tűnik..

Köszönöm a válaszokat.

2009. jan. 3. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezen gyakran felhúzom magam én is...De a legbosszantobb,hogy tényleg olyan valamiben vagyok leszavazva, amiben teljesen biztos vagyok, (és nem hiszem,hogy bunko) másvalaki megismétli, az meg jo. Ezt szerintem nem változtatjuk meg, kár mérgelodni rajta. valoszínuleg a kérdezo csak bátorítást és megerosítést vár...En a magam részérol meghallgatok minden véleményt, el tudom donteni, melyiket fogadom el, de tényleg csak az egetvero marhaságokat pontozom le (pl. cigizz csak nyugodtan terhesség alatt, nem derul ki úgysem és társai).


egy szintén egészségugyis.

2009. jan. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele,hogy arra válaszolok amiben tuti vagyok, nem minden eü kérdésben okoskodok..hát ez van :(

A másik kedvencem mikor majdnem egyszerre írunk az előző válaszolóval, persze sokszor majdnem ugyanazt és akkor én vagyok lepontozva, pedig nem láthattam nyilván,hogy ő is épp akkor ír.

Így csak annyi látszik, hogy abszolút nem hasznosan ugyanazt írtam le.

Na mindegy. :)

Köszönöm a válaszokat, szép napot továbbra is.

2009. jan. 4. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!