Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lehetne erről az oldalról...

Nem lehetne erről az oldalról kitiltani a trollokat, akikről egyértelműen látszik, hogy minden kérdés alatt Csak kötekednek?

Figyelt kérdés
dec. 4. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%

A troll hozza a bevételt. Éppen egy ilyen kérdezővel küzdök. Az ő szemében nyilván én vagyok a rossz. Az a baj, hogy nincs bennünk önfegyelem, és akár száz válasz is születik.

Nyilván válaszoló is van ilyen. De nehéz megszabni a határt, ki számít annak.

Ha pl. én teljesen jóindulatúan írok szamárságot, akkor troll vagyok? honnan lehet tudni, hogy pontosan tudom, hogy amit írok nem valós?

dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2%

A gyakorikérdések nem azért gyakorik., mert itt gyakran kell kérdezned (vagy válaszolnod)


ergo


nem kell ám itt 7/24-ben készenlétben állnod és folyton troll kérdéseket és válaszokat olvasgatnod. Ha meg ehhez van kedved, akkor ne játszd meg magad.

dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Ki lehetne, de akkor az oldal látogatottsága és a napi hsz-ok száma nagyjából a felére csökkenne, ezt meg a tulajok nem akarják.
dec. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Elvileg ki lehetne tiltani öket, de egyrészt sok mindenki komolyan ír butaságokat, másrészt meg semmi nem akadályozza meg a kitiltott akárkiket, hogy újra regisztráljanak más email-címmel.

Korábban egyszer volt valaki, aki azzal dicsekedett, hogy neki 6 különböző regisztrációja van egyszerre, ha egyet tiltanak, csinál újabbat.

dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Hogy tiltod ki?
dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem ez volt a kérdés
dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Milyen kérdés?
dec. 4. 19:27
 8/13 anonim ***** válasza:

5: Egy könnyű módszer, regisztrálásnál telefonszámot kell megadni és küldenek egy kódot SMS-ben. Egy telefonszám egy regisztráció.

Kicsit nehezebb lenne sorozatban regelni, mert míg mail címet bármennyit lehet csinálni, meg IP címet sem nehéz cserélni, addig azért telefonszám nincs korlátlan a legtöbb embernek.

dec. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hopsz elküldtem, csak amit már korábban említettek, hogy igazából alapvetően ezzel bevételtől is elesnének bár tény akik maradnának tagok azoknak egy kellemesebb légkör lenne.
dec. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

A tiltás mit sem számít, úgyis regisztrál. Az oldal pesig pörög tovább.


Igen, vannak trollok, buták is mint a föld stb.


Ám az se normális, hogy valaki magára veszi hisztis gyerekként a troll szavait.

S látni a habzó szájú kifakadt embereket, amikből sok minden kiderül.

Önleminősítően viselkednek, lelki gondjuk van stb.


Egészséges lelkű ember nem fakad ki egy trollra és át tudja lépni vagy olyan szépen kioffolja pár mondattal, hogy nevetek rajta, ügyesen visszanyal a fagyi. Az önmarcangolás is felesleges.


Érdemes elgondolkodni ezen témán.

dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!