Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez az oldal miért jelenít meg...

Ez az oldal miért jelenít meg randizás, randizás anyukákkal, csajokról meg ehez kapcsolódó hirdetéseket?

Figyelt kérdés

Ez nem perverz? Vagy ez legális vagy direkt van így? Vagy semmit sem lehet velük kezdeni?

Kulturálatlan emberek próbáljanak kerülni


dec. 8. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem olyat hoz fel, amikre rákerestem a gugliban...
dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom Google AdSense hirdetések jelennek meg. Azzal sok gond nincs, ha egyszer a Google megfelelőnek minősítette a kérést.

A hirdetéseket nem ennek a honlapnak a tulajdonosa fogadja be, hanem A Google teszi ki részben az oldal tartalma, részben a látogató böngészési szokásaihoz igazodva.

Emellett mintha lennének szerződésen alapuló hirdetések is. Azoknál közös döntés.

dec. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem használsz reklámblokkolót. Anélkül netezni manapság mazochizmus.
dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #2 válaszoljó írja, itt főként Google Adsense hirdetések futnak. A Google a te böngészési szokásaid, előzményeidet figyelmbe véve dönti el, hogy milyen reklámot jelenít meg neked.
dec. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyesmi témákra kerestél rá...
dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Inkognitóban nem hiszem hogy ilyenekre kerestem volna rá...
dec. 9. 11:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem csak sütik alapján követnek, inkognito mód sem véd teljesen a követéstől....
dec. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De ilyenekre inkognitón kívül sem kerestem rá
dec. 10. 12:22
 9/12 A kérdező kommentje:
Ilyenekre
dec. 10. 12:23
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Töröld az előzményeid és eltűnnek.
dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!