Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Akik végig lőnek minden...

Akik végig lőnek minden választ pirossal, miért teszik?

Figyelt kérdés
dec. 21. 14:27
A kérdező szavazást indított:
A kérdező teszi, és nem kedvére való
A kérdező tesz, és nem is tervezett mást, ez élvezi
Valemelyik felhasználó, és lefelé akarja magát tornázni
Valamelyik felhasználó, és ezt élvezi, mindenhez buta
Őt is lepontozzák, és bosszút áll
Az összes előző együtt
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

A szavazási lista lefedi az okok többségét. A legelborultabbat pár napja kommentelte valaki, aki szerint az 'adminok' csinálják, hogy vitát indítsanak vele.

Amikor egy-egy kategória válaszai alatt hónapok óta látod, hogy ugyanazok a százalékos értékek mindig és minden választ lepontoznak, nehéz véletlenszerűséget vagy egyszerű egyet nem értést feltételezni, az mindig szándékos.

dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amikor szóvá teszem (szabálytalan, tudom), mit foglalkozom vele, miért fontos a pontszám.

Mivel ősidők óta kb. a 80%-on vagyok stabilan, igen kevéssé érdekel. De komoly kérdésnél megtévesztheti az érdeklődőt.

Mert ha valaki egy teljesen egzakt módon megválaszolható kérdésre pontos választ ad, ő másképpen hiszi, lenyomja, azt értem. De akkor írjon mást.

X téved, vagy nem a kérdésre felel a válasz, félreérte, ez és ez a jó.

Akármekkora ökörség, értem.

Csak azt nem, hogy nyom egy pirosat, és le van tudva.

dec. 21. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak idióta felhasználók, akiknek ez az életük öröme, mindenkit tudnak bosszantani és még pontokat is kapnak érte. A válaszokat feltehetöen nem is olvassák, hanem tényleg csak a pirosakat nyomkodják.
dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
Ezt élvezik, bár igazából azok adják alájuk jobban a lovat akik meg beírják utána, hogy " miéééért pontoztatok le? "
dec. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!