Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen gyakran gyakoriztok?

Milyen gyakran gyakoriztok?

Figyelt kérdés
jan. 7. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos utóbbi időbe unalmamban sokat, de most már egyre kevesebbet.
jan. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

majdhogynem orvos írta fel


gyakorlatilag gyakran gyakorizom

jan. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Általában naponta felnézek.
jan. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Párnaponta.
jan. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Folyamatosan itt lógok.
jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap benézek egyszer-kétszer.
jan. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2012 óta vagyok jelen, és nagyon függővé váltam. Soha nem voltam tiltva, ez az első regisztrációm. Megdorgálva többször is. Annyira belém égett a gyakorizás, hogy a munkám rovására is megy. Pedig 67 éves leszek, nem itt kellene múlatnom az időt. Már csak a megszokás tart itt, mert a színvonal messze nem a régi. Az 5 szint bevezetése szerintem sokat rontott, pedig a szándék nyilván más volt.
jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Napiba. Eleinte hasznos volt és néha élvezetes, mostanra inkább kontraproduktívnak érzem sokszor, és egyfajta kényszeres függőségnek.
jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ritkán van nap, mikor nem jövök fel. Van, hogy naponta többször is benézek, van, hogy csak egyszer. De sajna olyan is, hogy igen huzamos időt töltök itt egyszerre. Leginkább engem is már csak a megszokás hoz fel minden bizonnyal. Ugyanis nagyon sokszor csak olvasom a kérdéseket, de egyhez hozzá nem szólok, annyira nem találok számomra érdekeset. Nagyon sajnálom, hogy ennyire hanyatlik az oldal, mert még fénykorában nagyon jó volt. Jó kikapcsolódás, jó kis nap végi leeresztésnek, jó volt ha kicsit beszélgetésre vágyott az ember (nem privátra gondolok, hanem a kérdésekre-válaszokra) de mégis anonim, nem kellett ismerkedni senkivel.

És jó látni, hogy azért még mindig nem csak a fiatalabb korosztály használja. Ezt az egyet hiányolom róla. A nagyobb forgalmon felül. Hogy jó lenne ha legalább egy hozzávetőleges kort lehetne tudni, látni a válaszírókról.

jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mostanában majdnem mindennap ránézek az oldalra, de az nagyon ritka, hogy hosszabb időd eltöltök itt.

Érdemi választ már oldalakon sokkal hamarabb kapok, a többség meg csak kötözködik vann itt. Most éppen valaki felszólított h bizonyítsam h jól tudok angolul, csak mert a kérdezőnek tanácsot adtam.

Az az érzésem, hogy már zömében a frusztrált lelki nyomorultak jönnek levezetni a feszültséget.

jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!