Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szokott más is olyat csinálni,...

Szokott más is olyat csinálni, hogy minden kategóriában válaszol egy kérdésre?

Figyelt kérdés
Én nagyon ritkán,kb évente egyszer minden kategória első kérdésére válaszolok. Illetve ha az elsőre nem tudok, mert valami olyan konkrét dolog amire nem tudom a választ, akkor az első olyanra, amire tudok.
jan. 24. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Minden ilyen kérdés felesleges, mert nyilván van. A csak én, csak engem is efféle.
jan. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nem csináltam sohasem.
jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem is minden kategóriában, de a kedvenceimben szoktam sorban haladni, ha hozzá tudok tenni valamit, akkor hozzá is szólok.
jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DeMoR ***** válasza:

Én a fő oldalon szoktam végig tekerni néha, ahol ott az összes fő témából 3 új kérdés, aztán ha érdekesnek tartok egy kérdést valamiért, akkor válaszolok rá. (mint ahogy most is :D) Aztán később csekkolom, hogy mizu lett a "topicból". ^^

23/F

jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak arra szoktam válaszolni, amire érdemben tudok is. Azokat a kategóriákat, amik abszolút idegenek tőlem, általában meg se nyitom.
jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!