Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi célból használjátok ezt az...

Mi célból használjátok ezt az oldalt? Mely típusú kérdések érdekelnek titeket?

Figyelt kérdés

Inkább az eldöntendő, konkrét dologra kérdezős, tudásbázis jellegű, vagy inkább az ilyen elvont, más véleményekre, vagy álláspontokra, nézőpontokra kiváncsi kérdéseket szeretitek?

Nyilván az egyikre példa a tudományos kérdések, ami elég objektív, a másik típus meg mondjuk az Emberek, vagy Családi kapcsolatok kategória, ahol más-más nézőpontok, illetve vélemények lehetnek, tehát szubjektív.



febr. 13. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő.
febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak az első.
febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Általában az egészség kategóriát nézem azon belül mentalis egészség vagy dohányzás.
febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lucifer-666 ***** válasza:
54%
Társas lény vagyok, csak jól titkolom.
febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én az ismerkedés,illetve tini kategóriákat szoktam nézni elsősorban ,mert tele van drámákkal,és csak nevetni szeretek ezeken:)
febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én az olyan kérdéseket preferálom amiket normális értékrendű és kommunikálni tudó emberek tesznek fel és hasonló kommentek követik, tehát kerüljük a negatív, alpári stílust legyen az bármilyen kategória. Bár a tini kategóriát kerülöm...
febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Második.

A tudományok kategóriában nem adnak helyet annak, aminek helye kéne legyen ott. Meg mersz szólalni például a 4.ipari forradalomról, rögtön konteós hülyének sorolnak be. Tehát pl valaki feltesz egy kérdést a technológia fejlődésével kapcsolatban, nem írhatod le, milyen tervezetek vannak. Csak a saját tippelgetésük az elfogadott, másokkal lekezelőek. Máshol viszont nyitottabbak bármilyen témát több szemszögből megvizsgálni. Az Emberek kategóriát ezért szeretem. Ott nem kell feszengeni, hogy kapásból belekötnek az emberbe, lazábbak, kedvesebbek az emberek egymással, nincs kötött álláspont, mindenki írhatja, amit gondol.

febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy konkrétan egyik kérdéstípus sem érdekel. Időtöltés miatt használom az oldalt. Olvasgatok, ha van ami felkelti az érdeklődésem, elolvasom, és talán válaszolok is. Az pedig pillanatnyi hangulatomtól függ, hogy milyen típusú kérdések ezek.
febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Vélemény és tapasztalatcsere bizonyos jelenségek és problémák kapcsán. Ez igazából lefedi mindkét kategóriát amit írsz, kérdező. Tehát vannak benne elméleti jellegű dolgok is, akár filozófiai (persze mindent a megfelelő kategóriába rakva), illetve gyakorlati eldöntendő dolgok is, pl szerelés és felújítás kapcsán.

De nem tagadom estem már a szimpla ventillálás bűnébe is, pl szomszéd ügyben régebben :D És az ebben a legérdekesebb, hogy sokszor ezek lesznek a legsűrűbben megválaszolt "kérdések" is. Mindenki elsírja a saját gondját baját, hátbaveregetjük egymást és mindenki megy tovább a dolgára.

febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden típusú és témájú kérdésre válaszolok, ha tudok, ha van releváns információm. És a lényeg: soha nem vagyok arrogáns és ellenséges, a legidiótább kérdésre is segítően és tárgyilagosan válaszolok.
febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!