Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy ideig azért nem használtad az oldalt, mert idegesített a sok frusztrált és bántó bejegyzés?

Figyelt kérdés
Döbbenetes közönsége van az oldalnak. Alapvetően egész jelentős számban alakulnak ki értelmes párbeszédek, diskurálások, válaszadások, segítségek, de nincs olyan alkalom, amikor feljövök, hogy ne futnék bele a lehető legprimitívebb rosszindulatba és egymás taposásába. Annyira a lehgártalmatlanabb és legsemmitmondóbb semmin is képesek emberek olyan szinten összeveszni, veszekedni, hogy úgy elgondolom, hogyha ez élőben zajlana, bizony még meg is ölnék egymást. Néha megesik velem, hogy amikor nincs kedvem leírni azt, hogy aki bántja a másikat az magával nincs rendben stb, és nagyon zavar, idegesít a sok savankás, búvalbasszzott gonosz, frusztrált, ellenségképkomplexusos projektív utálkozás, hogy egy darabig inkáébb nem nézek fel az oldalra. Szóval nem az a bajom, hogy valaki nem ért egyet egy másikkal, hanem az, amikor ebből az egyet nem értésből valós harag és gyűlölködés alapú konfrontálódás és belső nyomor kiprojektálás alakul ki.
febr. 16. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Volt.
febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Nem, nem vagyok hópihe...
febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
"nem vagyok hópihe" - ez mit jelent?
febr. 16. 14:18
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Na vajon mit? Azt, hogy nem vagyok hisztis picsa.
febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Na jó, de mi köze a "hisztis pitschänak" ahhoz, hogy sok lelki nyomorék jár ide üríteni?
febr. 16. 14:22
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Értem én, hogy szellemi sajtreszelővel van dolgom, de te sértődsz be anoním szövegeken, vagy az aki "ide jár üríteni"?
febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A szellemi sajtreszelőt sem értem, de jó hírem van, nem vagyok megsértődve :)


Ugyanakkor csodálom, hogy a kérdésben szereplő embertípust megtestesítve te is itt próbálsz kóstolgatni :O

febr. 16. 14:51
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
igyekszem azokra koncentrálni, akik jó fejek, a trollokat meg vagy lealázni, vagy hagyni a francba.
febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Engem két dolog zavar itt, az egyik az a végtelen szellemi posvány, amivel az ember csak úgy nem találkozik, mintha ez lenne a gyűjtő. Mind kérdések, mind válaszok tekintetében.


A másik meg az indokolatlanul lepontozók. Az a kérdés, hogy milyen színű a tej, beírod, hogy fehér, aztán jön valami gyökér és lepontoz mindenkit, aki ezt írta. Vagy azok, akik azért pontoznak le, mert nem tetszik nekik a véleményed, ami mondjuk a kérdés szempontjából teljesen releváns, vagyis hasznos válasz, de neki nem tetszik, ezért lepontozza. Pl a kérdés, hogy mit ettél ma, beírod, hogy tejfölt, aki meg nem szereti, lepontoz.


😀

febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
9# igen, kéne külön egy tetszik gomb, s mondjuk választani lehetne, hogy te a tetszik - nem tetszik (félig tetszik) a hasznos nem hasznos (félig hasznos) közül választasz egyet
febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!