Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy ideig azért nem használtad az oldalt, mert idegesített a sok frusztrált és bántó bejegyzés?

Figyelt kérdés
Döbbenetes közönsége van az oldalnak. Alapvetően egész jelentős számban alakulnak ki értelmes párbeszédek, diskurálások, válaszadások, segítségek, de nincs olyan alkalom, amikor feljövök, hogy ne futnék bele a lehető legprimitívebb rosszindulatba és egymás taposásába. Annyira a lehgártalmatlanabb és legsemmitmondóbb semmin is képesek emberek olyan szinten összeveszni, veszekedni, hogy úgy elgondolom, hogyha ez élőben zajlana, bizony még meg is ölnék egymást. Néha megesik velem, hogy amikor nincs kedvem leírni azt, hogy aki bántja a másikat az magával nincs rendben stb, és nagyon zavar, idegesít a sok savankás, búvalbasszzott gonosz, frusztrált, ellenségképkomplexusos projektív utálkozás, hogy egy darabig inkáébb nem nézek fel az oldalra. Szóval nem az a bajom, hogy valaki nem ért egyet egy másikkal, hanem az, amikor ebből az egyet nem értésből valós harag és gyűlölködés alapú konfrontálódás és belső nyomor kiprojektálás alakul ki.
febr. 16. 13:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

No igen, a lepontozásfetisisztáktól is agyfszt lehet kapni. A tejes példa teljesen jó. Képesek nem hasznosnak értékelni a legrelevánsabb választ is.

Amúgy nem tartom hisztispicsizmusnak azt, hogyha egy jobb érzésű embernek elmegy a kedve az efféle online jelenléttől, mikor úgy érzi magát, mintha valami sakálok közé keveredne, mintha tényleg egy csomó lipótszökevény szabadult volna rá a GYK-ra.


A trollokat én is inkább hagyom a francba'. A lealázással csak ugyanarra a szintre süllyednék és nem vagyok szent, nagyon nem, de pl a lealázásra bennem semmilyen késztetés nincs. És az, hogy itt "büntetlenül" lehet alázni, az sem motivál rá.

febr. 16. 15:20
 12/16 anonim ***** válasza:
62%
Soha nem értettem, hogy miért veszi valaki ennyire komolyan az oldalt. Én például szórakozás céljából, és segítő szándékkal használom. Amikor feljövök, nagyjából már tudom, hogy melyik kategóriában mire számíthatok. Ha tudok értelmes választ adni, akkor adok, ha nem, akkor általában nem, kivéve ha annyira magas labda a kérdés, hogy azt muszáj lecsapni. Viszont a mentális állapotomra hosszútávon aligha tud hatni ez az oldal. Ha nem vagyok fent, az valószínűleg azért van, mert nincs rá időm, arra pedig aztán végképp nincs, hogy letargiába sújtson az, hogy jóskapista/mittudoménkicsoda írt valahova egy hatalmas baromságot.
febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"hogy úgy elgondolom, hogyha ez élőben zajlana, bizony még meg is ölnék egymást."


Bárcsak úgy lenne :D De igazából szerintem ebbe keresd a választ is, hogy élőben baromi sokan nem mernek vagy nem akarnak konfrontálódni, a feszültség és frusztráció pedig csak egyre nő és nő. És akkor itt azt hiszi majd jól kiadhatja büntetlenül és anoním módon. Hát ez részben manapság egész sikeres tud lenni, mármint hogy valóban ne járjon érte retorzió. Főleg ha 1-1 adott kategória hangadó csoportjához tartozik, ott sokszor manapság "büntetlenül" lehet már alázni a másik felet, sőt sokak szemében ez az egyenesen elvárt reakció.


Egyébként adok egy jótanácsot kérdező, ha épp rossz passzban vagy, kerülj el bizonyos kategóriákat. Esetleg kezdj el bizonyos kérdések mögé látni, vannak ilyen megosztósabb témák amik szabályosan vonzzák a feszkót és balhét. Én az ilyeneket már el se olvasom mert minek, úgyse írok bele vitatkozni hülyékkel (semmi értelme, másnap de akár már aznap is jön a hasonló hülye kérdés amit vívhatnál meg újra, meg hát minek is). Szóval el is lehet valamennyire kerülni. A normális kérdés alá keveredő 1-2 hülye vagy provokátor meg hozza az átlagot, őket amúgy se érdemes túlzottan komolyan venni. Mert annyi általános rosszindulat azért a való életben is akad mindig. Ha beleállnál mindbe ott is, csak a saját életed rombolnád értelmetlenül. Itt meg szintén, csak valahol még súlytalanabb is az egész, hiszen névtelenül és arctalanul vagyunk jelen.

febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolok: Igen, volt már. Többször is.
febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
26%

Pont úgy vagyok vele mint a 12. Leereszteni, kikapcsolni, időt tölteni jövök ide, és egyszerűen nem tudom annyira komolyan venni az oldalt, hogy egy percig is bosszantson vele kapcsolatban bármi is.

Azaz bocs, egy dolog mégis bosszantana vele kapcsolatosan, de nagyon. Ha megszűnne. :D

Olvasgatok, ha kedvem tartja válaszolgatok, ha értelmetlen a kérdés, vagy kötekedő hangulat alakult ki alatta, akkor lépek tovább...de nem vagyok hajlandó bosszankodni anonim ismeretlenek miatt. Mikor azt sem tudom, hogy a 12 éves Pistike vagy a 70 éves József írt-e, vagy a 4 általánost végzett "nem lássa" értelmi szintű, vagy egy több diplomás értelmiségi személy. És akkor még ott vannak a komoly mentális vagy lelki problémákkal küzdők is, akik meg annyira nem is tehetnek róla, de legalábbis valamennyire elnézhető nekik, ha problémásabbak a válaszaik.

febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%

Mindig is nagy szünetekkel használtam oldalt, és inkább akkor, mikor nem volt dolgom az irodában.

Most feltettem egy kérdést arról, hogy van-e értelme felsőfokú nyelvvizsgát letenni.

A 4 válaszból 1 volt érdemi, a többi baromság. Volt, aki leírta, hogy gáz értékelni magam (?).

Igazából annyira lezüllött már az oldal, hogy ha 1-2 hasznos válasz van, az már jó. az is, hogy kapsz egy értelmes női választ a sok agresszív unatkozó fröcsögő titkárnői válasz mellett.

febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!