Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány embernek kellene kérnie,...

Hány embernek kellene kérnie, hogy a GYK eltörölje az értelmetlen pontozást?

Figyelt kérdés

Sokaknál látom, hogy ugyanazon a véleményen vannak, mint én, hogy halál értelmetlennek, kontraproduktívnak és feleslegesnek tartják a pontozást. A felhasználók ugyanis nem az eredeti funkcióban használják, miszerint a kérdés szempontjából hasznos vagy nem hasznos minősítést adjanak, hanem a személyes szimpátia, néha a bántani akarás ven mögötte, a "facebook-like" funkcióját átvéve. Namost sokan írják, hogy le kell kakkantani, nem számít, de közben nézem, hogy a felhasználók jogosultsági szintjébe beleszámít az, hogy hány százalékban ad hasznos válaszokat. Másik meg, hogy ha már energiát tolok bele, hogy pl megírok egy féloldalni, teljesen releváns választ a lehető legsegítőbb szándékkal, majd egy nap múlva visszanézek és csak úgy éktelenkedik a piros félkör körülötte, az rosszul tud esni. Még akkor is, ha most páran belémállnak, hogy mimózalelkű vagyok. Ha nem lennék az, akkor nem is keresnék fel segítő oldalakat és nem akarnék jószívű segítségeket nyújtani.

Ha lehetne én arra szavaznék, hogy ezt vezesse ki a Webminute a gyakorikerdesek.hu oldalról. Vajon hány "szavazó" kellene ehhez? Vajon egyáltalán van-e esély arra, hogy a honlap üzemeltetői fontolóra vegyenek egy olyan kérést, amit sokan támogatnának.



febr. 25. 14:41
A kérdező szavazást indított:
Van az a mennyiség, amikor az üzemeltőt lehet megkérni.
Kizárt, nem hallgatnak a felhasználókra.
22 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
A trollokat sem teszik ki, sem azt, aki több fiókot használ, napi 50 kérdést ír ki, kötekszik, vagy folyamatosan szabályt sért valamivel. Szerinted?
febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

A pontozás mostanra kb full random, és hát a gambling elv jegyében ez is képes függőséget kiváltani, és nagy érzelmeket generálni. Dehogy fogják eltörölni, jólvanezígy :)


Ha valóban a jó válaszadás a fő szándékod és érdeked, el kell engedni azt hogy a pontozást figyeld.

febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Az oldal indulása óta nem volt érdemi fejlesztés, majd pont emiatt lenne?
febr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi értelme a pontozásnak. Volt amikor a valaszom után valaki szó szerint beírta ugyanazt. Én 40%-ot kaptam, ő 100-at. De tegnap is egy végleges és jó megoldást, amit ajánlottam, lepontozták, isten tudja miért?
márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!