Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha valaki olyan kérdést tesz...

Ha valaki olyan kérdést tesz fel a humorban, hogy meggyógyultam-e az elmebajomból, akkor miért nem lehet értelmetlen választ adni?

Figyelt kérdés

Alapból nyilván szabályszegő. Ha valaki az ottó motorok működését kérdezi, és én a sós palacsinta receptjét írom oda, egyértelmű, hogy törlendő. Ha csak kötekedek bárhol, de mondanivalóm nincs, az is.

De ebben az esetben miért nem mutathatom magam sült bolondnak? A komolykodó válasz persze marad, ám abban semmi vicces nincs.

Nem átrakott kérdés, hanem eleve a humorban jelent meg.

Én nem értem.


2020. szept. 5. 12:47
 1/5 anonim válasza:
47%

hozzávalók / 2 adag

Tészta

4 db tojás

1 púpozott ek finomliszt

1 dl tej

petrezselyem ízlés szerint (lehet bele tenni bármilyen zöldfűszert (snidling, kapor, bazsalikom))

bors ízlés szerint

só ízlés szerint

Tölteni való

25 dkg sajt


elkészítés

A bacont előre megpirítjuk (nem csak baconnel lehet megtölteni, hanem sonka, tarja, stb., amivel csak szeretnénk, csak előtte pirítsuk meg egy kicsit).

A tészta hozzávalóit keverjük össze csomómentesre, és kezdjük el sütni egy nagyon pici olajon úgy, mintha palacsintát sütnénk.

Amikor az egyik oldala megsült, megfordítjuk, és erre az oldalra tesszük a reszelt sajtot elszórva a tésztán, majd egy-két csík bacon szalonnát úgy, hogy teljesen végig érjen.

Ha megsült a másik oldala is és megolvadt a sajt is rajta, akkor tányérra tesszük, és még melegen feltekerjük.

2020. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

#1 vagyok

Komolyra fordítva a szót, én sem értem. Értelmetlen kérdésre értelmetlen választ kell adni :D

2020. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egész Humor kategóriát meg kéne szüntetni, felásni, sóval behinteni, fellocsolni benzinnel, meggyújtani, konténerbe lapátolni, kilőni a Napba.

Felesleges, értelmetlen.

Humoros, vicces hozzászólás havonta talán egy darab akad. Talán. Havi egy kérdésért meg teljesen felesleges egy külön kategóriát fenntartani.

Ha pedig valaki humorral kapcsolatos, de komoly kérdést akar feltenni, annak van megfelelő kategória: Kultúra, Szórakozás, stb.

Szóval én örömmel látnám, ha a Humort többé nem látnám.

2020. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Össsze lehetne vonni az ezoval.

Vagy összevonni, és egyben törlni az egészet.

2020. szept. 5. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Humor?... Akik ott "humorkodnak" azokat össze kéne fogni és az életben nem kéne őket újra emberek közé engedni!!
2020. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!