Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A rentgeteg káromkodást és...

A rentgeteg káromkodást és vagy hozzászólót miért nem törlik innen?

Figyelt kérdés
márc. 5. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Sokat törölnek, a gopnd, hogy a legtöbb újra regisztrál más néven.
márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Azt törlik, amit sokan jelentenek, függetlenül a szabályzattól. Ha te jelented egyedül, akkor valószínűleg nem fogják törölni.
márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.


Nézvvel évek óta ismerősnél többet is, mire beszélsz?


2.


De minek a szabályzat akkor meg?


Én látom, hogy a Gyk.nem tartja be a saját szabályait!

márc. 5. 15:43
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Mert a gyakori önmagában nem tudja kiszürni a szabálysértéseket, a moderátorok sem vesznek mindent észre, illetve nem jut mindenre idejük.

Ezért lenne fontos, hogy a problémás dolgokat jelentsék, akkor hamarébb tudnak intézkedni.

Elvileg betartanák a aszabályokat, csak technikailag nem lehet tökéletesen megoldani.

Jellemzö a káromkodós, trágár válaszoknál, hogy egy betüt kihagynak vagy másikkal helyettesítenek, esetleg több szót egybeírnak és akkor a trágárságszürö nem veszi észre, hiába akarnák csökkenteni.

márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4.

Szerintem meg nagyon is jól ismerik ezeket az embereket a moderátorok többször láttam meg jelentettem, mások is jelentik és mégse történt semmi

márc. 5. 17:50
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Akkor meg lehet, hogy amit te trágárnak tartasz, az nem az.
márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem olvasod, nem látod, nem zavar. Lépj ki!
márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7.


Lépj te ki! Meg aki nem tudja a szabályzatot betartani

márc. 26. 10:49
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem üti meg a káromkodás az ingerküszöböt.

Szarozni lehet. A ku.va szó valamiért nem megy át. Tehát Havas Henrik híres Ku.vaélet könyvét sem emlegethetnéd, de egybeírva sem engedi. Ha a tanárúr megtudná, tuti perelne. Cigányozni is lehet. istent szidni hála Istennek nem láttam itt senkit. Gondolom az ilyeneket kiszűrik. Sértő és rágalmazó mondatok nincsenek. Az sem fér bele. Illetve vannak kategóriák, ahol nem egyértelmű ez. Vallás és valláskritika rovat egyaránt tartalmaz sértő válaszokat ateista, hívő és más vallásúak számára. Hit rengető válaszok és kérdések. Ezt nem hiszem, hogy ki lehetne küszöbölni. Nyilván, aki nem akar pofont nem megy oda okoskodni. Meg hát a politika. Az megint kemény terep. A bölcsek ugy anyáznak, hogy ki sem mondják. Meg lehet csavarosan fogalmazni a lényeget, hogy a másik köpni nyelni ne tudjon.

márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!