Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyes emberek itt miért...

Egyes emberek itt miért veszik a fáradtságot amikor kommentelek valamit utána pár szavas privátot küldenek, hogy "szia, te tudatlan?"

Figyelt kérdés

Ennek most mi értelme komolyan? :D

Többen helyeselték a kommentjeimet és pár ilyen fura alaktól szoktam néha kapni ilyen semmit mondó privátokat hogy leíjra, "szia te tudatlan" kb ennyi volt a privát és LOLként elnevezve, majd máskor valaki egy regényt írt arról, hogy én egy mekkora mocsok vagyok de kb minden mondtata káromkodás volt és miután letiltottam szinte pár mp múlva újra kaptam tőle más néven ugyanekkora regény fogalmazást és folytatta a fröcsögést mikor el se olvastam az előzőt...mintha erre készen állt volna hogy le fogom tiltani..máskor meg valaki kérte hogy "ha nem tudsz küldöldi oldalról fizetni mert nme olyan a kártyát akkor nyugodtan utald át nekem az összeget és én megrendelem neked"..de kb olyan ártatlanul mintha azt hinné tini kislány lennék akit belehet hülyíteni és megadni egy idegennek főleg semmi garancia nincs rá hogy nem nyúlja le meg mindenés ...Már azóta új fiókot csináltam és azon semmire nem reagálok inkább mert már kiidegelnek az ilyen értetlen privátok és fura emberek üzentetei..jobban is jártam azóta. MI értelme ilyen semmit mondó privátot küldeni? Valamilyen szinten csak sejtheti, hogy 1.nem reagálok rá semmit, 2.elküldöm a búsba és letiltom...veletek történt már ilyen? Nem kell vele foglalkozni igaz de néha olyan szinten mocskolódnak itt hogy ez már túlzás.



2021. jún. 6. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az anonimitás nagy előnye és hátránya is egyben: sokkal bátrabban mersz beleállni másokba, név és arc nélkül a címzett csak egy random idegen a neten. Sokan itt vezetik le a napi feszültséget és stresszt azzal, hogy másokra okádják a hülyeségüket, és közben kitombolják magukat, kiengedik a gőzt. Következménye úgysincs a dolgoknak.
2021. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem reagalok az ilyen 'megmondo' embereknek ... rohogok egyet es elkepzelem a lila fejet ami majd szetdurran a duhtol :)))
2021. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2021. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
83%
Ne foglalkozz velük.
2021. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem egy időben azt csinálták, hogy üres privát üzeneteket küldtek. Tehát az ott volt a tárgyban, hogy melyik kérdésemre vagy kommentemre reagálják, az üzenet mezőben viszont nem állt semmi. Ezt sosem értettem. Unatkozó hülye gyerekek játéka?
2021. jún. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!