Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol tudom megnézni, hogy hámy...

Hol tudom megnézni, hogy hámy pipás vagyok mások számára?

Figyelt kérdés
A kommenteknél csak mások pipáit látom, a sajátomat nem.
ápr. 7. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Nyisd meg ugyanazt a kérdést privát/inkognitó böngésző módban, akkor kívülről látod a profilodat és értékét. A pipa minden kategóriában más értékkel rendelkezik.

Másik módszer: Toplistás helyezéseid menüben a kategóriák melletti százalék érték is jelzi a hasznosságod arányát.

ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kijelentkezel, és újratöltesz, akkor sem látod?
ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
#2: A saját pipáidat nem látod a válaszaidban, így van megcsinálva.
ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1

Köszi!


#2

Kijelentkezés nélküli módszer érdekelne.

ápr. 7. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell kijelentkezni hozzá. Megnyitod a megválaszolt kérdések listáját, ott sorban mutatja melyik kategóriában milyen kérdést tettél fel. Amelyik kategóriáé érdekel, ott a kérdés nyomsz egy jobb klikk/"megnyitás új privát ablakban" (böngészőnként eltérhet a megnevezés) menüpontot, és akkor külső nézetből megnyitja egy másik ablakban.
ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Köszi!

ápr. 7. 22:20
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Én is köszönöm, megnyitottam privát ablakban, és megláthattam a pipáimat.
ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vazze. Ez ilyen fontos???
ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

?? Nem is értem, ez hogy merült fel kérdésként. Kijelentkezik az ember addig, míg megnézi, és kész.

#3 ??? Ha kijelentkezel (ahogy #2 írta) akkor nem különül el a saját válaszod, hiszen külső felhasználóként nézed az oldalt. Nem is értelek téged sem... Butaságokat nem kéne írogatni.

ápr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!