Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet a moderátotokat...

Hogyan lehet a moderátotokat kijátszani?

Figyelt kérdés
Sehogy sem sikerül :S
2010. nov. 4. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz ezalatt?
2010. nov. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem is kellene vele próbálkozni, nem ok nélkül vannak.
2010. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy vannak kérdések, amiket nem ok nélkül teszek fel a nem a kérdéshez tartozó kategóriába, mert tudom, hogy ott sokkal több válaszoló van és kapok válaszokat, de a moderátorok mindig átteszik a helyes kategóriába.

Csak az a gond, hogy vannak olyan kategok, ahol szonte alig vannak válaszok, van néhány kérdésem, amit már 2 hete tettem fel és válasz semmi... :S

2010. nov. 4. 13:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kijátszás, de fogalmazd úgy a kérdésedet, hogy beleférjen abba a kategóriába, ahová tetted. Kapcsolódjon az adott témához. Különben úgy tudom, hogy a válaszolók jelentik a Modiknak, nem Ők veszik észre.
2010. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Erre való a kérdéskiemelés. Mindig emelgesd ki, és kapsz majd választ. Engem személy szerint zavarnak a kategóriába nem illő kérdések, úgyhogy nemhogy kijátszani nem akarom a moderátorokat, hanem még örülök is, hogy hatékonyan végzik a dolgukat.
2010. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

tegnap 17:25

Csak egyetlen egyszer lehet kiemelni a kérdésed.... :S

2010. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Te nagyon szerencsés, az még nem jutott eszedbe, hogy az embereket zavarja a rossz helyre felrakott kérdésed?


Mindenki abban a kategóriában válaszol, ami őt érdekli, ha te csak azért teszed fel szándékosan a rossz kategóriában a kérdésed, mert ott több ember fogja látni, az vegytisztán SPAM.


Olyat tukmálnának rám, amit nem akarok. Tehát kéretlen.


Példának véve, ha mondjuk a kismama topikban van 60 nő, míg a taxidermiás (állatkitömés) kérdésed csak olyan kategóriába fér bele, ahol 2 ember van, akkor rosseb a taknyonbašzarintott gyépés fejedbe, igenis a 2 emberes topikba told fel, ne pedig a kismama topikba.


További szép napot.

2010. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme,tedd oda a kérdést ahová illik.
2011. febr. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!