Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kell lehülyézni azt aki...

Miért kell lehülyézni azt aki nem azt a választ adja amit Te kérdezel? Ilyen hiányos egyesek szókincse? Pedig a számodra haszontallannak itélt válaszra ott a lefelé mutató ujj! Vagy annak mi értelme van akkor?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt sokszor nem is arról van szó szerintem. Tegyük fel, felteszel egy kérdést, amire nagyon fontos lenne, hogy minél hamarabb válaszoljanak, és valami komoly témában. Erre kapsz négy választ, ami mind csak ökörködés, mert a válaszoló azt hiszi, hogy a humorban van, esetleg kioktatást kapsz válasz helyett. Vannak, akik ezt elintézik egy piros kézzel, de vannak olyan emberek, akikre a való életben is rájár a rúd, és itt, névtelenül kiengedik magukból a feszültséget.
2010. nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eddig terjed az IQ-juk!!Mit kell velük törődni?Majd kinövik!!
2010. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akióta föltettem a kérdést azóta lehet hogy én is megfertőződtem hülyeséggel??Azon veszem észre magam hogy ostobán vagy érthetetlenül föltett kérdésre rájár a kezem hogy valami hasonló bunkósággal válaszoljak.Szerintem ragályos lehet mint a búvópestis vagy a Megasztár!
2010. nov. 22. 13:48
 4/5 anonim válasza:
Ki tudja?Talán idegesek attól hogy sokan csak bas.tatásnak irnak és egy értelmes választ sem írnak!!Miért?Szerinted nem bosszantó?Akkor miért kell csodálkozni,hogyha nem ad senki értelmes választ,akkor kiakad??Na ugyi!??
2010. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van ,kérdező.
2011. márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!