Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kedves Gyakorikerdesek.hu és...

Kedves Gyakorikerdesek.hu és olvasók! Nem készítenétek valami új desing-t/designokat? Nem mintha zavarna ez a mostani, de talán egy kis újítás, vagy külsöcsere "feldobná" az oldal hangulatát.

Figyelt kérdés
Biztosan nem kis meló lenne vele... Ti mit szóltok hozzá?
2010. nov. 16. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Jah , ez egész jó ötlet :D , én is örülnék valami újításnak :D


Mdjuk aki ért hozzá, meg minden annak nem lenne túl bonyolult sztem .

2010. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
tényleg, miért nem dobjátok fel egy kis flashel, meg reklámokkal, meg mégtöbb flashel, hátha dög lassú lesz végre...
2010. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Úgyis jön a karácsony. :D
2010. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen flashre, és főleg nem reklámokra gondoltam. Mindig ez a sok negatív hozzászólás... áhh, én csak olyanra gondoltam, hogy más színek közül is lehessen választani például?!
2010. nov. 16. 21:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
jah , meg betűtípuson is változtathatnának valamit :D
2010. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem elsősorban nem a dizájnnal van a baj, hanem magának az oldalnak a struktúrájával.


Pl. nem lehet idősorrendben keresni.

Ha valakinek tényleg olyan kérdése van amit máshol nem mer megkérdezni, de figyelmetlen és belépve marad, rögtön ott van az összes kérdése fent. Valami archiválás lehetne.

Azokat a kérdéseket amik érdekelnek, de nem akarok rá válaszolni csak emailküldéssel figyelhetem. Jó lenne, ha oldalon belül lehetnének mentett kérdések, nem kellene könyvjelzőzni.


Persze a csodás kékzöld design lehet hamarabb fog megváltozni, mondjuk én elvagyok ezen is, flashek meg blokkolhatók.

2010. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
nekem baromira nemteccik az, hogy a "válasz küldése!" túl kicsi, és rohadtul alul van mindig!!!!!
2010. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem a betűtípus jó úgy, ahogy van. Nem kell valami cifra, olvashatatlan, mint némely oldalon. Azokat a weblapokat sem bírom, ahol zene szól. Majd én eldöntöm, akarok-e zenét hallgatni. A kék szín megint csak találó, az igazság színe. Az oldal tipográfiailag tökéletes. A keresési rendszer már kevésbé, az időrendben való rendszerezést én is támogatnám. Esetleg, ezt más oldalakon láttam, hogy ingyenes és fizetős felhasználó, a fizetősnek nem jönnek reklámok, és kicsit tudná a maga képére formálni az oldalt, de lehet, hogy ez nagy baromság. A másik, hogy a szöveg kiemelésének lehetősége jó lenne. Mert nagyon sokszor csak kiabálásként tudjuk leírni azt, amit egyébként dőlt betűvel írnánk.
2010. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hát én semmipénzt nem fizetnék semmiért se az tuti :D
2010. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne de csak ha ingyenesen működne.
2011. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!