Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy tudnánk az oldal szerkesz...

Hogy tudnánk az oldal szerkesztőivel felvenni a kapcsolatot, hogy mi nem tetszik az újításokon?

Figyelt kérdés
Nem arra gondoltam ,hogy most mindenki egyesével bombázza őket a kritikákkal, hanem arra, hogy közösen összegyűjtenénk a kifogásokat és egy levélben elküldeni. Én értem, hogy jót akartak és azt is értem, hogy a reklámoknak is kell a hely, elvégre nekik is fenn kell tartani az oldalt valamiből stb. De van pár idegesítő újítás, amitől kényelmetlen lett az oldal használata és biztos vagyok benne, hogy ha ezt összefogással, normális hangnemben közöljük velük, hajlandóak változtatni.
2011. okt. 29. 15:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Az mondjuk a pozitívumhoz írható (most vettem észre), hogy nincs korlátozva, hogy egy órán belül egy kérdést tehetsz fel, mert én 45 perce is már tettem fel egy kérdést.
2011. okt. 29. 16:01
 2/9 anonim ***** válasza:

info (kukac) gyakorikerdesek.hu


De szerintem fölösleges írni,szokták olvasni ők is ,hogy milyen válaszokat írunk.

2011. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
negatívum: nagyon rossz lett a keresés, pl. beírom azt, hogy Megan Nicole (egy YouTube-on felfedezett énekesnő), és kiad vagy 1000 kérdést Megan Foxszal kapcsolatban.
2011. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Második: belehet állítani,hogy "csak kulcsszó alapján".
2011. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Google szerint két kérdés van Megan Nicole-ról a gyakorikerdesek.hu-n, de valószínűleg azért nem hozza ki itt a kereső, mert ragozva van a neve:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__14..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2011. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a keresés csak javult.
2011. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdésre is válaszolva: ott az e-mail címük az oldal alján.


Viszont én úgy gondolom, hogy kéne még adni legalább egy hetet az új felületnek, és ha addigra se szokod meg, csak akkor pampogni.


Nagyjából minden ugyanott van, ahol eddig, néhány új funkcióval kiegészítve (sorba rendezés, kulcsszavak, stb.).


Melyik idegesítő szerinted ezek közül?

2011. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Számomra leginkább a főoldalon a kategóriák egymás alá rendezése. Gyorsabban át tudtam tekinteni az aktuális kérdéseket, amíg két hasábra voltak osztva, kevesebbet kellett görgetni, többet láttam egyszerre. A másik, hogy a kérdező kommentje, amíg dőlt betűvel volt írva, még részegen is látszott, hogy az a kérdező kommentje, most viszont ugyanúgy fehér alapban van kiemelve, mint azoknak, akiknek látható a nevük. Az egyetlen különbség a szürke felkiáltó jel, de a fene sem figyeli, ha nem muszáj, hogy milyen ikon van egy szöveg mellett. Összességében egy ilyen oldalon, ahol gyorsan változnak az események, a tartalom a lényeg, nem pedig az, hogy folyton keressek és szimbólumokra figyeljek. Totál felesleges az egész.
2011. okt. 29. 18:21
 9/9 anonim ***** válasza:
És az is idegesítő, hogy a régebbi kérdést nem tudod jelenteni a moderátoroknak, hiába van rossz kategóriában, ahol úgysem fog rá válasz érkezni.
2011. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!