Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy akik...

Miért van az, hogy akik csúnya szavakat írnak a válaszba azok egy betű helyére csillagot tesznek vagy két betű közé pontot?

Figyelt kérdés

A csúnya szó ettől még csúnya szó marad, ezért nem értem

hogy minek csinálják ezt. Teljesen felesleges.


2010. nov. 26. 18:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Próbálj elküldeni egy ''csúnya'' szót és megtudod h miért (trágárságszűrő van am, ami nem engedi elküldeni a nem az oldalra illő szavakat, de valaki nem tudja magát másképp kifejezni, ezért kicsillagozza és úgy mehet vagy mi) :D
2010. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
én már küldtem és ki is írtam rendesen, semmi csillag meg stb. és engedte elküldeni. De később eltűnt a válaszom, de ezt már csak ember szedhette le nem trágárságszűrő, mert az már elküldeni se engedte volna, nem?
2010. nov. 26. 18:47
 3/19 anonim válasza:
19%
milyen szót írtál volna be? azt pl. hogy szar beengedik
2010. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%

Aki csúnyán akar beszélni, az két okból teheti: vagy azért, mert ez a mindennapi nyelvezete.

A másik az a személy, aki valamit nyomatékossá akar tenni a mondandójában - ennek jó eszköze lehet egy jól időzített trágár kifejezés az amúgy érthető és igényes szövegkörnyezetben - kitűnő példa rá dr. Csernus Imre munkái.

2010. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Úgy látom szereted szopogatni a szavakat(vagy amit odairtál példának!!Vagy ez volt a célod a föltett kérdéssel?
2010. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
bár egy kicsit eltértünk a kérdéstől, azért köszönöm a válaszokat
2010. nov. 26. 22:14
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Valahogy máshogy kéne ezt a trágárságszűrűt megoldani, mert nap mint nap látom, a f.sz és társai szavakat. Nem igaz, hogy emberek ennyire igénytelenek legyenek, szép emberi szavakkal nem tudják magukat kifejezni.

Két tapasztalatom volt, az egyik valaki azt akarta kiírni szlenggel, hogy röplabdacsapat, csak a röplabda helyett röpit írt.

A másik, egy erdélyi fürdővárossal kapcsolatban akartam kérdezni, a várost Bužiásfürdőnek hívják (ž=z), de nem engedte kiírni, merhogy trágár.

Ehhez képest nap mint nap látok olyan ocsmány szavakat, igaz kódolva, mint b@sz vagy p.öcs, de ez akkor is zavaró.

2010. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezidáig senki nem a fő kérdésre reagált! Aki több társas oldalon, vagy fórumon is látogató, az tudja, hogy sok oldalon kimoderálják a "csúnya" hozzászólásokat, vagy végleg ki is zárják az oldalról! Ezért pontozzák, vagy kukacozzák ki a trágár szavakat. Teljesen elvittétek a témát etnikai, társadalmi irányba. A mérnök, az ügyvéd épp úgy használ durva szavakat mint a cigány, vagy a hajléktalan-, és fordítva is, hogy ugyanezek nem használják a trágár kifejezéseket. Ez neveltetés, intelligencia, társadalmi probléma, de legfőképpen a neveltetés. Mi köze ehhez a témához a magyar gárdának? Azért mennek mindössze falukba, mert ott meglepetésszerűen, a helyi rendőrség hirtelenjében nem tud velük mit kezdeni, és fajgyűlölők. Itt Pesten kapnának mindjárt egy kis hidegzuhanyt. Maradjatok inkább a fő kérdésnél!*
2010. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Már bocs, de én a kérdésre reagáltam, és szerintem sem fórumon, sem élőben nem kéne ilyen szavakat használnia senkinek! Ha kicsillagozza, akkor sem!
2010. nov. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:18-nak cimezve:::

Igen ideges vagyok(magamra!!)mégpedig azért hogy miért nem tudok olyan jól fogalmazni,hogy abból még az ilyen Picinyfecske is megértse a lényeget!!Szerencsésnek mondhatod Magad hogy megtaláltad a bölcsek kövét.Csak attól tartok nem fogod érteni ha egyszer az igazságot mondja,mert ahhoz nem vagy elég inteligens.

Arra kár céloznod hogy milyen társaságban mozgok mert azt Te nem tudhatod.Azt meg büszkén vállalom hogy van sok cigány barátom,olyanok akiknek Te soha nem fogsz tudni még a nyomába sem lépni.Meg zsidók is,meg svábok is.!Mert számodra a tolarancia nem adatott meg.Ha rosszindulatú lennék mint Te, akkor itt céloznák a szellemi képességeidre,amiknek aprób-nagyobb hiányosságai megakadályoznak a tisztánlátásban.Ha azonban tanulsz szorgalmasan akkor egyszer még te lehetsz a Mátyás király,mert most még Andersennek is gyengusz vagy.Azért én szeretlek így is,mert amit irtál az tudatlanságot tükröz--ami pótolható!!

Ja, meg legalább mi,Sárgatalpuak tartsunk össze!!

2010. nov. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!