Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Láttátok azt a gusztustalan...

Láttátok azt a gusztustalan vámpír fejet az oldalon? Mért raknak ilyen csúnya reklámot kisbabás oldalra?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Hol látod? Én nem látok ilyet.
2009. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
főoldalon van nemtom miért van tényleg elég csúnya
2009. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Valóban ronda, bármelyík oldalon!

Igazság szerint itt nem kisbabák olvasgatnak, úgyhogy nekik ez üzlet, és mindenhová kiteszik. Én is utlom ezeket!

2009. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
61%
Pont most láttam én is, szörnyű!
2009. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát a Google hirdetések úgy működnek, hogy az oldal tartalmától függően jelenít meg a Google hirdetéseket az oldalon és a honlap szerkesztőjének sok beleszólása nincs abba, hogy mi jelenik meg nála. Tehát ezek a hirdetések nem direkt lettek kiválasztva, hogy "babás" oldalra kerüljenek. Nyilván ennyire balfék senki nem lehet, hogy ilyet csináljon direkt.
2009. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Sok szeretettel ajánlom neked az ottani utolsó két válaszomat.

2009. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én is sajnállak. Valószínűleg elmebeteg vagy. Ahhoz meg, hogy ki unatkozik és ki nem, semmi közöd!
2009. máj. 19. 08:25
 8/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm, akkor már ketten vagytok (;

Elmebeteg vagyok? Mondd csak, ezt most honnan szűrted le?

Az eszem megáll :DD Köszönöm, rég nevettettek meg ennyire, mint te most.

2009. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ennyi időbe telt, amíg reagáltál? Gratulálok! Végül is beszűkült elmével még belefér! Egyébként már akkor szokták előhozni ezt az unalmas "jót röhögtem, jól megröhögtettél, rég röhögtem ilyen jót" sablonszöveget, ha már nem tudnak semmi értelmessel előrukkolni! Úgyhogy ehhez is gratulálok!
2009. máj. 19. 18:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor szoktak ezzel a dumával jönni, amikor belátják, hogy egy alig 3 agysejttel rendelkező emberi egyénnel nem lehet vitatkozni. És most nem téged akartalak megsérteni, csak jeleztem, nehogy félreértés legyen. :D
2009. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!