Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért értékelnek le tök...

Miért értékelnek le tök értelmes válaszokat?

Figyelt kérdés
még olyan kérdéseknél is, ahol egyetlen egy jó válasz van, és valaki azt leírja, le van értékelve. Saját válaszaimat is, meg másokét is leértékeli valami szemét.
2008. jan. 14. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

egy olyan ember van itt aki hemzseg a helyesírási hibáktól, és a saját maga irásait is pontozza és amiket meg irogat az akkora hülyeség, hogy arra nem tudom ki adhatna 100%-ot....

meg le is húzza a másokét is...

2008. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Ugyanannyi választ látok, amit felértékelnek, pedig egyáltalán nem hasznos.

Én személy szerint csak akkor értékelek le értelmes választ, ha az egy korábban jött válasz ismétlése. Nem hasznos ugyanazt szajkózni.

2008. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Na, akkor itt is válaszolok. :)


1. Miért olyan fontos, hogy mennyi pontot kapsz?

2. Azért pontozzák le, mert nem találják hasznosnak. (Szubjektív döntés - ne te mondd már meg másnak, hogy milyennek értékelje a válaszodat. Hagyjuk már meg neki a saját véleményét.) Emellett nagyon sok értékelés nem a hasznosságot pontozza, hanem azt, hogy egyetért-e a nézettel, vagy nem. (Végülis ez is egyfajta hasznosság - és persze ez is szubjektív.) Rengetegen lepontoznak válaszokat, amit ők máshogy gondolnak.

Sőt, én is le szoktam pontozni az ilyet. Meg sok más választ is.


Az egyik válaszadónak: nem egy ember pontoz le itt válaszokat. Többen teszik. Meg előfordul az is, hogy nem egy regje van. (Nekem sem.) Tehát sok ember, még több reggel. Na és?


És tudod mit? Csakazértis lepontozlak! :P


(Na jó, megkegyelmezek. De csak most az egyszer! :) )

2008. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
lehet hogy ami neked értelmes az neki nem, mindenkinek más az értelmes...ha pedig mondjuk egyértelmű a dolog,akkor csak annyit hogy mindenkinek megvan a joga ahhoz hogy hülye legyen és sajnos sokan is élnek vele:P
2008. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

én is észrevettem. Mondjuk nem idegesít annyira, mert mindenki azt gondol amit akar, a véleményemet elmondtam és kész.De az már feltud cseszni amikor én megirom elsoként a választ, aztán egy utánam lévo megirja ugyanazt csak pepitában és a magáét felturbozza, az enyémet lehuzza...

ez már valami mániákus maximalista lehet:)

2008. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Én vagyok a lepontozós. :) ... Akit sikeresen lepontoztatok, óh, ti szent emberek...! :D


"és a magáét felturbozza, az enyémet lehuzza..."

A saját magáért csak akkor tudja felturbózni, ha több nickje is van. Ezexerint neked is van több? :)

Engem is jól lepontoztatok, bár baromira nem érdekel, mert végülis egyáltalán nem is számít. De ha harc, hát legyen harc! :D

2008. febr. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!