Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem értékelnek engem az...

Miért nem értékelnek engem az emberek/a fiúk?

Figyelt kérdés

először is szeretném megkérni a kedves piszkálódókat, hogy ne kezdjenek el szekálni a kérdés miatt. tudom, hogy ennyiből nem lehet megismerni, hogy milyen vagyok, de érdekelne, hogy az általam leírtak alapján ki mit gondol.

nos, külsőre: vékony, arányos testalkatú, hosszú sötét hajú lány vagyok, szemüveggel, kedves (állítólag szép) mosollyal. bizonyos vélemények szerint nagyon különleges vonásokkal. figyelek magamra, még ha sokszor összeszedetlennek is érzem magam. belsőre: kedves vagyok, korrekt, érdeklődő, segítőkész, értelmes és tanult. mosolygós és vidám, lelkes és nem túlbuzgó, tenni akaró és céltudatos lány vagyok. ezek csupa jó tulajdonságok. de akkor mért az ellenkezőjét veszik észre az emberek és mért nem értékelik bennem a jókat? minden igyekezetem ellenére egy szürke egér vagyok, ami ellen nem tudok mit tenni, mert kb. mindenki tojik rám (elsősorban a fiúkra gondolok).nem értem miért, hiszen nem vagyok köcsög, se stréber, se nyomulós, se igénytelen, se bunkó, se ilyesmi. akkor mégis mi lehet a probléma?

22/L


2010. okt. 10. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen lányt keresek, de én viszont ilyet nem találok!!
2010. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha fele igaz annak amit leírtál, akkor már nagyon értékes lány vagy :)


Engem is az ilyen lányok érdekelnek: mosolygós vidám :) ilyen lányt látok keveset :)


22F

2010. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bárcsak jobban értékelnének ^^ Szerintem jó fej lehetsz. Addig is ott vannak barátaid :3
2010. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ez az: a barátságok is inkább felületesek:( mert nem figyelnek oda rám eléggé, bármit teszek. van egy állítólagos legjobb barátnőm, születésem óta ismerem, de ő sem az "igazi" az utóbbi időben - de legalább nem csap be, s így mondjuk ő az egyetlen... nem akarok persze panaszkodni, hiszen van akinek még ennyi sincs vagy bántják a diáktársai... utóbbit elismerem, hogy nem fordult velem elő szerencsére...

igaz, hogy ilyen vagyok:) na jó, az 'időnként gyagyás't kihagytam, de ez mindenkivel előfordul:)

amúgy kösz a kedves kommenteket;)

2010. okt. 11. 08:04
 5/6 anonim ***** válasza:
egyébként meg egyáltalán nem vagy elszállva magadtól igaz? :)
2010. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem. ha hallanád, miket gondolok, illetve mondok magamról... abszolút nincs önbizalmam...:S
2010. okt. 16. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!