Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mik azok a bűnök, ami alapján...

Mik azok a bűnök, ami alapján valaki regisztrációját törlik az oldalról?

Figyelt kérdés
Nem akarom magam töröltetni, csak szeretném tudni, mint NE kövessek el.
2010. nov. 28. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:

# Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

# Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!

# Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt!

# Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!

# A gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!

# Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.

2010. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha új kérdést írsz ki, tartsd be a következőket:

# Ellenőrizd, hogy a kérdésedet tényleg a Egyéb kérdések főkategória GYIK alkategóriájába szántad-e! Ha nem, válaszd ki neki bal oldalt a legmegfelelőbb kategóriát!

# Kérdésed kérdés legyen, ne témacím vagy csupán egy kulcsszó, hiszen így nem látszik ránézésre, hogy mit kérdezel!

# Ne kérdezz több különböző dolgot egy kérdésben. Akkor írj ki inkább több kérdést!

# Kérdésed konkrét legyen. Ne azt kérdezd, hogy "Tudja-e valaki", mert arra egy Igen vagy Nem a helyes válasz. Ne kérdezz olyat, hogy "Mi a véleményetek", mert ez nem elég konkrét, nem létezik rá helyes válasz! Szóval azt kérdezd meg, amit valójában tudni szeretnél!

# Ügyelj a helyesírási hibák elkerülésére!

# Ugye ellenőrizted, hogy ezt még senki nem kérdezte meg előtted, amit tudni szeretnél? Ha nem, bal oldalt, a menüpontok alatt, írd be a keresőboxba a kérdéseddel kapcsolatos kulcsszavakat, hátha így is megtalálod kérdésedre a választ!

# Kérdésed mellé csak akkor írj rövid magyarázatot, ha úgy érzed, hogy a kérdésben nem tudod eléggé informatívan megfogalmazni, mit szeretnél tudni! Ami nem túl lényeges a kérdéskiírás szempontjából, azt a magyarázat mezőbe írd!

# Ne utalj egy régebbi kérdésedre! Ezt az oldal anonimitása miatt nagyon nehéz megtalálni, így inkább önmagában teljes kérdéseket írj ki!

# Ne írj csupa nagy betűvel, ez netikett vétség! Az ilyen kérdések értesítés nélkül törölve lesznek.

# Ne használd apróhirdetésre honlapunk, vannak az interneten erre szakosodott weboldalak, ahol ezt megteheted, itt nem.

# A kérdés kiírásával történő gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen kérdéseket ne írj ki!

# Csak valós kérdéseket írj ki! Ha más személynek adod ki magad, ha ellentmondasz magadnak a kérdéseidben, úgy vesszük, csak provokálni és szórakozni jársz ide, és emiatt regisztrációd megszüntetésre kerülhet.

# Mivel honlapunk anoním, olyan kérdést ne írj ki, aminek a név nélküliség miatt értelme nincs!

# FONTOS! A kérdésekre a választ a honlap látogatói adják meg, nem orvosok, egyéb szakemberek vagy az oldal készítői!

# Fenntartjuk a jogot, hogy kérdésedet (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.

# A kérdés későbbi törlésére nincs lehetőség, így gondold át kétszer, mielőtt kiírsz valamit.

# Ha töröltük az előző kérdésed, olvasd át alaposan a fent leírtakat, mert az okokat közte találod.

2010. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ezek :D
2010. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
-_-' Ezt én is el tudom olvasni, mégis, sokan megszegik ezeket a szabályokat, én is köztük, és még itt vagyok.
2010. nov. 28. 14:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert akkor a felhasználók kb. 60-70%-át törölni lehetne innen! Amúgy moderátora válogatja! Én is már kaptam jó pár esélyt, pl: még egy szabályzat szegésért engem rögtön tiltanak innen! Ha már ezeket betartod, amiket írnak, akkor tuti, hogy nem tiltanak ki!
2010. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát amit a 14.13 felsorolt, az alapján nem 60-70, hanem 95 %-ot lehetne törölni. Gondolok itt mondjuk a rossz helyesírásra. Meg mielőtt kitiltanának, párszor azért figyelmeztetnek, törlik a kérdésedet, a válaszodat, de nem egyből téged. Nekem ez a személyes tapasztalatom.
2010. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Őrvendj hogy még itt vagy köztünk,de jó.
2011. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvass a szabályba,és megtudod.
2011. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!