Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért írnak ilyeneket? Mégis...

Miért írnak ilyeneket? Mégis mit érnek vele? Van egy egy kérdés (ilyenre gondolok: pl: Ki ismer angol előadót. S erre olyan válasz érkezik, hogy én ismerek.)

Figyelt kérdés
Hát nem nekem volt ilyen kérdésem nem azért mondom, de ez már tényleg nagyon bunkó. Mégis mit érnek vele? Jó, részben humoros, de a kérdezőnek kitudja mennyire fontos és várja a választ s erre csak ennyit kap: én ismerek.
2009. jan. 20. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem, ha valaki rosszul teszi fel a kérdést, ne csodálkozzon, ha ilyen választ kap.

Végül is a kérdésre pontos válasz érkezett.

2009. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát ha belegondolok, igaz. A kérdés ki ismer? Válasz: Én ismerek. Tökéletes válasz az igaz.

Na de csak úgy kérdeztem, köszi a választ :)

2009. jan. 20. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy régebben nem is volt szabad ilyen kérdéseket kíirni mert azt törölték. Pl. olyat, hogy "tudja-e valaki" vagy "ki ismeri" mert ezekre a helyes válasz az, hogy igen tudom, nem tudom, én is merem, én nem ismerem, stb. Csak sajnos nem igazán előnyére változik az oldal sokmindenben, az ilyen kérdéseket például most se kéne hagyni kiírni.
2009. jan. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Rossz formában teszed fel a kérdést, ilyenkor ne is csodálkozz, ha ilyen választ kapsz.
2009. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mondtam NEM ÉN TETTEM FEL ILYEN KÉRDÉST !!!!!!!!!!!!!!

Csupán gondolom a kérdező nem arra a válaszra várt. De fel lehet ezt humorosan is fogni.

Na mindegy na.

2009. jan. 21. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!