Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » EZ a kérdés a moderátoroknak...

EZ a kérdés a moderátoroknak szól:Csinálnának egy olyan menüpontot, hogy rubik kocka?

Figyelt kérdés
Azon belül pedig lehetne olyan, hogy; skweb cube, piraminx, 4X4, 5X5, 2X2...
2010. dec. 12. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre miért nem jó a rubikstudio.hu fóruma? Amúgy a legtöbb fajta "kockát" nem is lehet Magyarországon kapni...:(
2010. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

nem akarsz külön medal of honor és szakácskönyvek menüt is? :D szerintem tök felesleges.

amúgy meg van 1001 fórum meg oldal ahol a kirakást meg lehet tanulni/kérdezni lehet róla. minek ide is?

te kis kocka :D

2010. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Saten az Isten! :D (L)


amúgy, engem is a kockázás, de nem lenne értelme ennek a külön menüpontnak. Gondolj bele, hogy mondjuk a 4X4-esre rákattintasz, görgetsz lefele, és ismétlődnek a kérdések. 3asával,4esével... Nem lenne jó. :) Én ezt talán a szórakozásba tudnám tenni, vagy oda kéne külön egy hobbi - rovat. :)

2010. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hozzuk-e ide Rubik Ernőt is neked?
2011. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!